majice

Uporabne novice in obvestila zanj in zanjo.
ancula
Prispevkov: 176
Pridružen: 23 Feb 2005, 19:03
Ime in priimek: anja davidova

heloo. Kot ?e veste vsako leto na zaklju?ku sezone se podelijo majice(not for free) . Ker pa? vsako leto je prihajalo do nesporazumnih ?tevilk, zato smo se odlo?ili da dobite prave velikosti majic ob pravem ?esu. Zato vsi tisti,ki ?e niste mi sporo?ili konfekcijske ?tevilke, mi sporo?ite na forum in se podpi?ite( ime in priimek). ?tevilke pa so S,M,L,XL IN SAMO ZA ?ENSKE JE ENA CIFRA IN TO JE SMALL.?e vam ?enska majica ni prav se odlo?ite za S navadne majice. do sedaj imam ?e 60 ?tevilk, zato jih potrebujem vsaj ?e 40 in ?e ta mesec, pred dopusti. lp anja
Uporabniški avatar
Galc
Prispevkov: 52
Pridružen: 18 Maj 2005, 15:44
Ime in priimek: Gregor Gale, Menges

Ciao,

Mojo cifro ze imas, me pa zanima kdaj bodo te majce!?

LP
Gregor
larahana

Bi vzel eno velikosti L. Kdaj bodo in how much?
Moj telefon: 01/2972103 - Herman Bajec ali 031/325104 in e-mail: herman.bajec@gov.si.
ancula
Prispevkov: 176
Pridružen: 23 Feb 2005, 19:03
Ime in priimek: anja davidova

?ivjo, pozabila sem povedat da vsi tisti,ki boste na zaklju?ku pod Stor?i?em,boste dobili te majice. Drga? pa ostali boste dobili le, ?e bo kaj ostalo. Lansko leto je pri?lo vseskupaj 2000sit, vklju?evalo pa je spanje,pija?a in majica in seveda ?ur. lp anja :!:
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Za navadne smrtnike je bil ?ur+majica 3000 SIT. Ancula ma o?itno poseben popust.
Samo brez panike.
ursula

Anja,

Da ne bi vsak posebej podajal naro?ila, se nas je nekaj zmenilo, da zberemo naro?ilo in ti potem povem velikosti in to.

Zdaj pa me nekaj zanima:
- kaj bo s tistimi, ki bodo(mo) pri?li na ?ur?

Vzeti majice tam na ?uru ali po?akati, da dobimo vse skupaj? Rada bi namre?, da vsi dobimo velikost kot smo si jih za?eleli.

Hvala
Zadnjič spremenil ursula, dne 02 Nov 2005, 15:27, skupaj popravljeno 2 krat.
ancula
Prispevkov: 176
Pridružen: 23 Feb 2005, 19:03
Ime in priimek: anja davidova

ur?a saj ve? da jest nisem the boos da bi vse vedla kako je z organizacijo. ti sam rpid na ?ur pa bo. ?e pa klaj ni jasno pa Mojco vpra?ite. jest sam pobiram cifre in cilj je da seveda dobite tak?na kakr?ne ste naro?ili .lp
ursula

Potem pa sem narobe razumela.


Sem preve? resno vzela:-) Smo se zbali, da maj?k slu?ajno ne bomo dobili, ker to bi bila groza:-)
Uporabniški avatar
Mojca
Prispevkov: 77
Pridružen: 11 Jun 2005, 00:07
Ime in priimek: Žerjav

ej vi tecajci tecajcasti, da ne bo tole slucajno postalo prevec zagonetno...
kot je bilo ze receno:

MAJICO DOBI VSAK, KI PRIDE NA SPREJEM V PAKETU SKUPAJ S PRETEPANJEM NOVOPECENIH ALPINISTOV, ZUROM, MUZIKO, ALKOHOLOM IN SPANJEM!

anja se je sicer zelo lepo potrudila in zbrala velikosti, ni pa se vsakega posebej vprasala, ce pride na sprejem. torej se zna zgodit, da bo slavko, ki bo prisel na sprejem dobil zensko small majco od jozice, ki je anji povedala stevilko, pa je ne bo na sprejemu!
zato bomo cisto preprosto glede na lansko situacijo (no, pa tudi glede na anjie ugotovitve) narocili malo vec malih in malo manj velikih majic!

tisti, ki vas ne bo na sprejemu, si boste pa morali majice priskrbeti sami. od mene dobite telefonsko od Mojstra Janeza, kjer se majice kupijo in potiskajo!

ps. anja, mogoce bo za slednje tvoje pobiranje narocil bolj smiselno
Ventil
Prispevkov: 86
Pridružen: 22 Feb 2005, 19:48
Ime in priimek: Komac

ko se enkrat r'k razpizdi....
Ventil
Prispevkov: 86
Pridružen: 22 Feb 2005, 19:48
Ime in priimek: Komac

AJA pa eno xxxl za Marin?i?a
Uporabniški avatar
Najvisja Instanca
Prispevkov: 231
Pridružen: 01 Mar 2005, 09:59
Ime in priimek: zadnje guralo

aja pa eno xxl za ventila
Ne mene več prosit za izpisnice
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

aja pa eno xl za in?tanco
ancula
Prispevkov: 176
Pridružen: 23 Feb 2005, 19:03
Ime in priimek: anja davidova

Simon hvala za karte za Paklo. lp
Uporabniški avatar
bikec
Prispevkov: 317
Pridružen: 19 Maj 2005, 11:12
Ime in priimek: anže martinčič

?isto mimogrede.
Mojca, nismo mi ve? te?ajci! :roll:
Odgovori