Dra?ba spalk

Kupujete, prodajate, iščete si morda izposojate ali celo dajete...
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

O?itno je Magi po?teno zastra?il s svojo turo. Al so pa udele?enci bolj mehku?ne sorte. V rezidenci pod ?pikom se je namre? v nedeljo na?lo kake pol ducata neznanih spalk. So zelo razli?ne kvalitete, namembnosti in obrabljenosti. Zato vse zainteresirane vabim, da oddajo svoje ponudbe. Minimalna povi?ica cene je en hmeljni napitek. V primeru prenizkih ponudb, si pridr?ujem pravico, da spalke odnesem nazaj pod ?pik za gnezdo polhom.
Za informacije in posebne ?elje smo na voljo Tagajstna, Cvi?ek, An?ula, Sultan izpod ?pika in moja malenkost.

Pohitite! Zima je pred vrati.
Samo brez panike.
ancula
Prispevkov: 176
Pridružen: 23 Feb 2005, 19:03
Ime in priimek: anja davidova

Joj, res ?koda, ker ene spalke so bile v?eraj naprodaj zastonj. No pa za ostale stro?ke npr. ?i??enje bivaka in seveda ?ur ki ga niste izkoristili, ?koda za vas, pa ?eprav je to del Magijeve ture, bomo poslali domiov,z obresti vred. Za nekatere pa zravn ?e navodila, ki se morajo ?e nau?iti primarnih lekcij na vi?inskih bivakih. lp
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Topori?i??!? :?
Gost

Labro!? :?

Pa sej to ni forum slavistov! Vsak nej pi?e kokr mu pa?e (al pa kokr zna) :(
Gost

Topori?i? je ze v penziji...

Baje :?
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Nobene ksenofobije ne zganjam. Vsak nej pi?e, kokr zna ... se strinjam.
Sam pol se pa tk zmenmo ... jst bi prevajalca - te?ko razberem bistvo - v?asih ... :?
Za nekatere pa zravn ?e navodila, ki se morajo ?e nau?iti primarnih lekcij na vi?inskih bivakih
Ker pa? vsako leto je prihajalo do nesporazumnih ?tevilk
Kva se morjo zdej ?e navodila nau?it in kva je s ciframi, da so nesporazumne? Gost? :?
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Ja no, se strinjam, mal domi?ljije pa iznajdljivosti res rabi? :wink:

Ampak ?e sem iskrena, jaz tudi v tvojih prispevkih v?asih zaman i??em bistvo :P

.. jih je pa veselje in u?itek brat, to pa priznam :D


Hotla sem samo povedat, da to pa? nikamor ne pelje, ?e posebej pa ne ohranja tega foruma ?ivega, ?e ne smemo omenjat fuka, pa ti?ev, pa ?e se mormo dr?at topori?i?a, ipd..

Thats all, fajn plezite, pa radi se mejte! :roll:
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Ampak ?e sem iskrena, jaz tudi v tvojih prispevkih v?asih zaman i??em bistvo.
Ja no, se strinjam, mal domi?ljije pa iznajdljivosti res rabi?. :wink:

Skratka ... da vam ne bo treba brat cele jare ka?e zgoraj ... pozabljene in namensko v bivaku pu??ene spalke so pri Mateju, Anja in vsi ostali so bili pa pridni in so pospravili bivak pred odhodom v dolino.
Gost

...ma je res ?ist prehuda tale uganka..., zakaj se gost Sa?i opravi?uje, ?e je pa Labrota napizdu...pa ?e je gost Labro, zakaj sam sebe napizdeva potlej se pa smeje...pa zakaj se Topori?i?a ne sme omenjat, a zato, ker je ?e star?....pa kaj ma to vse skupaj veze s spalkami...
ma je zihr kaka fora z bejlisa, k je samo jest ne poznam.... :oops:
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

no ?e pa lahko... pizda nas je velik na forumu, a res nima noben kej bl pamtnga za po?et :lol:
Myspacebuttonisbroken
Gost

Odgovor dobi?, ?e gre? u bejlisa in pla?a? pir poverjeniku za uganke!

?e ga ?e mamo? :?

No, lahk se pa javi? ? dr?im pesti, da bo ta kandidatura ?la skoz ;)

Sa?a?
Gost

Labro, pi?uka...zdej se pa nehej zajebavat...
ma moram dons res ?e kaj druzga narest ko pa samo na forumu viset...
pa dol?en si mi liter vodke!!
see ya :D
Jana
Odgovori