Logo?

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Sem opazla, da se je namesto reklame za php pojavlja fotka iz Stor?i?a. A na? ferajn nima svojga logota? Mogo?e bi bil pa ?as, da se nekaj ukrene v to smer. Oblikovalci, ideje in predloge na forum, da izglasujemo na? za??itni znak. Najbolj?i bo nagrajen, a ne na?elnik? q<b
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

Men je pa supr, da je names logota PD -ja, ki je bil prej, zdej fotka nam doma?ega okolja. Tisti 110 let pa to je mal passe.
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

?e me ne varajo moji ?e nekoliko iztro?eni mo?gan?ki, na? ferajn ima logo - tist od Rupsija. Skor zihr sem, da ga ima nekje zape?enega tudi na?elnik ...
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Tist od Pd-ja je tud men ?ist mem! Sem misnla da bi mel AO svojga - ?e ga nima ?e, al kaj si mislu Labro?
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

To?no to - AO ima izdelano celostno podobo. Logo za na papir, ?tempelj, ... :)
Treba je pa zadeve dobit od Bevka. :?
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Alooo, tovari? Bevk! Zdej te pa ?e tolk obiramo na forumu, da bi se lahk ?e prjavu in kak?no reku! Pa ?e logo lahk objav?, jaz ga v enem letu ?e nism nikjer vidla! :?
Ventil
Prispevkov: 86
Pridružen: 22 Feb 2005, 19:48
Ime in priimek: Komac

Bevk logota v soft obliki nima, ima pa ga Rupret, ki ga je oblikoval.
Gost

?e nam je logo v?e? ga bomo ?e popidenel (beri ga bo ?e biggianthead), ?e nam pa ni pa naredimo novega.
Lahko naredimo anketo, ?eprav mislim da bi potem morali obstoje?i logo prikazati zraven, ker o?itno ve?ina zelencev ne ve niti tega da obstaja.
Eh ja kje so tisti ?asi ko smo take zatokli s cepini na prvem izletu.
Uporabniški avatar
Najvisja Instanca
Prispevkov: 231
Pridružen: 01 Mar 2005, 09:59
Ime in priimek: zadnje guralo

Sem ?elel zdaj ?e logo zraven prilepit pa ga nimam res n9ikjer na ra?unalniku niti kot sliko.
Ne mene več prosit za izpisnice
Gost

.. in pol bi oni zelence s cepini tolkli!! tc,tc dvomm, da ga je tud ker od unih k ?e mal po plesni smrdijo sploh kdaj vidu :evil:
Ventil
Prispevkov: 86
Pridružen: 22 Feb 2005, 19:48
Ime in priimek: Komac

Te?ajci, nimate vi kej logota spreminjat. Na ?alost pa je va?a popre?na starost tudi ?e plesen friendly, le za svoja leta ste precej neizku?eni.
Gost

kdo pa prau da b ga rad spreminjal? Sej ga ?e vidl nismo :???:
Uporabniški avatar
Najvisja Instanca
Prispevkov: 231
Pridružen: 01 Mar 2005, 09:59
Ime in priimek: zadnje guralo

Glede na izjave ga tudi ne bo?, ker ti ?e tiskamo izpisnico!
Ne mene več prosit za izpisnice
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

Spo?tovani predsednik, ob tej gro?nji z izpisnco so se na sede? parlamenta usul nekontrolirani klici osebkov, katerih imen tud pod fizi?no gro?njo z vrvjo ne bom izdal, ker so resno vzel in jih resno skrbi prihodnost. Pa ne ozonske luknje ?eprav tud. Da ti ?e malo ala Poirot za?inim dan bi se blo pa vredno vpra?at tud s kokim ljudmi se pravzprav pogovarjate in a nej hec ostane hec in gosti dobrodo?li, al odpremo Hyde Park al stopimo po poti izolacije Severne Koreje(nezeljena varianta)...
Jaz samo definitivno ne bi rad , da se ponovi gro?nja iz mojega otro?tva - najprej se praskata pa cukata pol bo pa res kdo u?aljen, in zapremo forum za goste (nezeljena varianta).

?ivela domokracija, vse kr bo na forumu stupidnega, ne?kodljivga in anonimnga pi?em pa jz, da ne bo pomote.

Kar se pa logota ti?e - vsa ?ast, da je heraldika vzbudila toliko spo?tovanja med te?ajci, da se je razvila takale ornk debata. Mogo?e bi ga bilo pa res vredn kon?n enkrat objavit.
Zadnjič spremenil gregapega, dne 02 Mar 2005, 14:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

?e je komu postal logo obsesija mu ga lahko jaz nari?em in po?ljem pismeno s prevzemnico( in tu u barvah )
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Odgovori