Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi » Izlet NA? - Mala ponca
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Izlet NA? - Mala ponca
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2005 10:27 am Odgovori s citatom
zMaja

Pridružen/-aPet Mar 2005 20:30
Prispevkov71
KrajMaja Starc

Men je blo ful dobr. Do bivaka smo rabl 1 dobro uro, pobral ostale, potem pa do gor dobre 3 ure+pol, najprej ?ez skrotje(!), ru?evje, potem meli??e, na vrhu pa je nekaj skale. Za plezat je bilo samo par metrov vmes in par metrov na vrh, torej velik manj, kot sem pri?akovala Sad , se je blo pa treba tut na sestopu mal pomatrat. Cepin je pri?el kar prou. Upam, da se bo kej poznal na kondiciji, glavo sem si pa ful odpo?ila.

Dan je bil lep, v hribih sonce, udele?encev velik in smeha celo pot. Analizo smo opravl pri Jo?ici.
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom zMaja Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2005 12:13 pm Odgovori s citatom
labro

Pridružen/-aSre Feb 2005 11:14
Prispevkov386

Veliko mraza, strmine in gru??a ... zgoraj pa ?e vse pripravljeno na sneg. Martulj?ka skupina vdano ?aka na neizogibno ... in me?e mrak na son?ne planine in smrekovje Karavank ...
V?eraj smo se nad mle?nim morjem, iz jasnine v meglo, mimo skrbi vsakdanjika, sprehodili skozi prelep, od Narave podarjen dan.
Moj poklon vsem prisotnim! Wink
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom labro Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2005 2:17 pm Odgovori s citatom
jelena

Pridružen/-aPet Feb 2005 12:06
Prispevkov195
KrajJelena Kljaji?, Ljubljana

Del Podsr?nih slav?kov, nas je po uspe?ni Cvi?kariji prej?njega ve?era, zgodaj zjutraj (en ma)Tejkotu spakiralo spalke, sprejelo 2. izziv v Martulj?ki hosti in ?li na Magijev izlet. Res Dan z veliko za?etnico, danes se mi ?e sestop ne zdi ve? tko grozen Smile . Z nami so se matrali Magi, Simon in Samo in res odli?no izpeljali turo. Za uspe?no izpeljan kviz, je poskrbela zgodovinarka Ivy Wink .
Pa lep pozdrav
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom jelena Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2005 6:33 pm Odgovori s citatom
en Matej

Pridružen/-aČet Feb 2005 22:48
Prispevkov220
KrajLJ

?estitam za uspelo turo.
Sem vam kar malo fou? za sonce. Na?a, bolj nedeljsko razpolo?ena skupinica, ga je vztrajno lovila po pobo?jih Silice in ga ujela le nekaj ?arkov.

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2005 10:28 pm Odgovori s citatom
Magajver

Pridružen/-aTor Feb 2005 14:13
Prispevkov75
KrajMagi

Gornjim razmi?ljanjem bi dodal ?e kratek citat iz knjige Tineta Miheli?a (Julijske Alpe - Severni pristopi):

"Na eni turi spoznati samotni krnici Pod Srcem in Za Akom, si privo??iti po?itek na ?arobni zelenici Pri treh macesnih pod stra?nimi prepadi ?iroke pe?i, od blizu pogledati v obraz slavnim martulj?kim prvakom, se ves ?as ?utiti del?ek presunljive gorske divjine...kaj bi ?e radi!"

Ne vem, mogo?e nismo edinole povedali kje nad krnico Pod Srcem je "Srce".
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Magajver Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2005 11:53 pm Odgovori s citatom
Magajver

Pridružen/-aTor Feb 2005 14:13
Prispevkov75
KrajMagi

Pa ?e nekaj

Pred pribli?no dvema urama in pol sem se vrnil s Tamarja, kamor sem peljal "mularijo" na ve?erni sprehod. Sprehod je minil v znamenju jasnega neba, krasne mese?ine, prelepega pogleda na okoli?ke vrhove in mojega nakladanja, ko sem mulce pripravljal na bli?nje sre?anje z Gozdnim Jo?o in drugimi plani?kimi spaki.

Toliko tistim, ki vas spreletava srh ob objavah mojih izletov.
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Magajver Pošlji zasebno sporočilo
Galerija fotk
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2005 10:04 pm Odgovori s citatom
Matjaz

Pridružen/-aTor Nov 2005 13:42
Prispevkov72
KrajMatja? Mohori? iz Loke

Sicer mal pozno, vendar si kljub temu lahko ogledate fotke iz ture na M. Ponco. Preko spodnjega linka.
LP

http://www.gornik.si/GORNIK%20Ture/Ponce/index.html
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Matjaz Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2005 12:45 pm Odgovori s citatom
MarryPOPINS

Pridružen/-aPon Feb 2005 11:48
Prispevkov218
Kraj?aklina Zahirovic, Vodice

Matjaz, preprosto: ODLICNO.

mylove

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2005 10:44 am Odgovori s citatom
gregapega

Pridružen/-aPet Feb 2005 10:46
Prispevkov70
KrajLjubljana