Izlet NA? - Mala ponca

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
zMaja
Prispevkov: 71
Pridružen: 04 Mar 2005, 20:30
Ime in priimek: Maja Starc

Men je blo ful dobr. Do bivaka smo rabl 1 dobro uro, pobral ostale, potem pa do gor dobre 3 ure+pol, najprej ?ez skrotje(!), ru?evje, potem meli??e, na vrhu pa je nekaj skale. Za plezat je bilo samo par metrov vmes in par metrov na vrh, torej velik manj, kot sem pri?akovala :( , se je blo pa treba tut na sestopu mal pomatrat. Cepin je pri?el kar prou. Upam, da se bo kej poznal na kondiciji, glavo sem si pa ful odpo?ila.

Dan je bil lep, v hribih sonce, udele?encev velik in smeha celo pot. Analizo smo opravl pri Jo?ici.
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Veliko mraza, strmine in gru??a ... zgoraj pa ?e vse pripravljeno na sneg. Martulj?ka skupina vdano ?aka na neizogibno ... in me?e mrak na son?ne planine in smrekovje Karavank ...
V?eraj smo se nad mle?nim morjem, iz jasnine v meglo, mimo skrbi vsakdanjika, sprehodili skozi prelep, od Narave podarjen dan.
Moj poklon vsem prisotnim! :wink:
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Del Podsr?nih slav?kov, nas je po uspe?ni Cvi?kariji prej?njega ve?era, zgodaj zjutraj (en ma)Tejkotu spakiralo spalke, sprejelo 2. izziv v Martulj?ki hosti in ?li na Magijev izlet. Res Dan z veliko za?etnico, danes se mi ?e sestop ne zdi ve? tko grozen :) . Z nami so se matrali Magi, Simon in Samo in res odli?no izpeljali turo. Za uspe?no izpeljan kviz, je poskrbela zgodovinarka Ivy :wink: .
Pa lep pozdrav
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

SlikaSlikaSlika

?estitam za uspelo turo.
Sem vam kar malo fou? za sonce. Na?a, bolj nedeljsko razpolo?ena skupinica, ga je vztrajno lovila po pobo?jih Silice in ga ujela le nekaj ?arkov.
Samo brez panike.
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

Gornjim razmi?ljanjem bi dodal ?e kratek citat iz knjige Tineta Miheli?a (Julijske Alpe - Severni pristopi):

"Na eni turi spoznati samotni krnici Pod Srcem in Za Akom, si privo??iti po?itek na ?arobni zelenici Pri treh macesnih pod stra?nimi prepadi ?iroke pe?i, od blizu pogledati v obraz slavnim martulj?kim prvakom, se ves ?as ?utiti del?ek presunljive gorske divjine...kaj bi ?e radi!"

Ne vem, mogo?e nismo edinole povedali kje nad krnico Pod Srcem je "Srce".
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

Pa ?e nekaj

Pred pribli?no dvema urama in pol sem se vrnil s Tamarja, kamor sem peljal "mularijo" na ve?erni sprehod. Sprehod je minil v znamenju jasnega neba, krasne mese?ine, prelepega pogleda na okoli?ke vrhove in mojega nakladanja, ko sem mulce pripravljal na bli?nje sre?anje z Gozdnim Jo?o in drugimi plani?kimi spaki.

Toliko tistim, ki vas spreletava srh ob objavah mojih izletov.
Matjaz
Prispevkov: 72
Pridružen: 15 Nov 2005, 13:42
Ime in priimek: Matja? Mohori? iz Loke

Sicer mal pozno, vendar si kljub temu lahko ogledate fotke iz ture na M. Ponco. Preko spodnjega linka.
LP

http://www.gornik.si/GORNIK%20Ture/Ponce/index.html
Uporabniški avatar
MarryPOPINS
Prispevkov: 218
Pridružen: 07 Feb 2005, 11:48
Ime in priimek: ?aklina Zahirovic, Vodice

Matjaz, preprosto: ODLICNO.

[smilie=mylove.gif]
Ja .... lepo se imejte, ne!
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

q<v
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
Uporabniški avatar
merman
Prispevkov: 464
Pridružen: 10 Mar 2005, 10:08
Ime in priimek: matevž jerman

rest si dobr naredu tole s temi fotkami
pohvalno!
pučas pa z´andahtjo!
Odgovori