Nov logotip. Da ali ne?

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
Odgovori

Ali potrebuje ferajn nov logotip?

Glasovanje se je zaključilo dne 02 Apr 2005, 09:00

Ne! Stari je OK.
14
78%
Da! Ho?emo novega.
4
22%
 
Skupaj glasov: 18
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

Torej, se vam zdi stari logotip OK ali potrebujemo novega?

Dve razlicici starega:

Slika

Slika
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

Da najprej kar sam odgovorim...

Po moje je ferajnov logotip cisto OK, samo uporabljati ga je treba zaceti. Pa ne samo na forumu, pac pa tudi v dopisih, na plakatih za alpinisticno in sportnoplezalno solo, vabilih, itd. Vsec mi je tudi, da sta dve razlicici logotipa, zimska in letna. Lahko bi to interpretirali tudi kot alpinisticno in sportnoplezalno varianto.

Dobiti je torej treba le originalne fajle od tistega, ki jih ima. Ce ne drug, jih ima oblikovalec.

Glasujem torej za stari logotip.

LP
Rado
Ventil
Prispevkov: 86
Pridružen: 22 Feb 2005, 19:48
Ime in priimek: Komac

Oblikovalec je bil Matej Rupret, jaz imam njegov mobitel, samo ga nebi objavljal tuki.
Lohka me kdo pokli?e in mu ga dam, da pridobi potrebne fajle.

Celostna podoba je bila v celoti narejena, tudi glave za dopise, ?tempiljka. Vse variacije na temo.

Objaviti bi bilo zato potrebno vse.
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Ni kej, stari logo je ok. [smilie=hot over you.gif]

In da ne bi te?ajniki ostali brez dela predlagam, da iz svojih vrst odberete nekoga, ki bo od Ventila dobil mobi od Rupreta, ga poklical, se pogovoril o ?e obstoje?i CGP in celo zadevo (ponovno) polastninil v imenu ferajna. No, dejmo! :arrow:

Mam pa filing, da se vse skupaj itak ?e valja pri takratnem na?elniku ferajna in trenutnem predsedniku dru?tva, Viliju. ?e me ne vara spomin, in kar se ti?e dnarja me redko, je Rupret od ferajna za CGP takrat dobil ene 100 al 200 mark. Torej je ferajn (Alpinisti?ni odsek PD Lj. Matica) takrat CGP od njega celo odkupil. Uradno (ra?uni in to) ali neuradno - ne bi vedel, smo pa definitivno lastniki tega, kar popamo na svoje sprejemske majice.
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

mni je tastar zelu lejp
?e posebej poletna razli?ica(predvidevam, da je kot akt nastopal na? Glavni In?talater)
mo?nim prevratnikom(vedno se najdejo) pa priporo?am da raj?i stremijo k temu da bodo v stanju izvajati gibe v kakr?nem je bil zaloten na? In?talater
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Aleluja! Sveti Gral alias ferajnovski logo, je najden in razkrit!
Pa ?ist u redu zgleda, ne vem zakaj ga tolk skrivate. Men je kr v?e? [smilie=be mine!.gif]

V razmislek pa: glede na to da sem jaz ?e plesen fiendly in potemtakem moje mnenje tud, a ni mogo?e ?e mal pase? Kaj pravi mladina? Pa mnenje kak?nega oblikovalca bi bilo tud zanimivo sli?at. ?e je treba logo ?ele spravt v soft obliko bi se ga pa lahko tolk posodoblo, da se ne bo na kilometer vidlo, da smo ga glihkar potegnil iz naftalina.
Pa prosm, sam na glas razmi?ljam! Da ne bom zdaj v strahu pred kak?nim napadom s cepinom hodila na skupne ture! Al pa ?e huj?: da se bom morala zaradi izogibanja prevzemu izpisnice odpovedat ?etrtkovem piru :cry:
Ventil
Prispevkov: 86
Pridružen: 22 Feb 2005, 19:48
Ime in priimek: Komac

Odkar se men ne da ve? trenirat na matici ni ve? tipa ki bi loh tako blokado zategnu.
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Pa tud dolg je ?e, k si nazadnje ?tudiru :lol: Toma? Akvinski je namre? reku:

StuLtorum ...

Sicer pa, Omnia Mihi Lingua Graeca Sunt ... :wink:

Pa ?e ena za vse foruma?e k demokrati?no trpimo bednika: Nolite te Bastardes Carborundorum! :twisted:
zaspanka

dobro jutro!

tud men je stara ideja v?e? (kaj morem, sem bolj pri tradicionalistih), edino barvo ta gracioznega bi mogo?e spremenila. v zeleno? :D

lep vikend!
Ventil
Prispevkov: 86
Pridružen: 22 Feb 2005, 19:48
Ime in priimek: Komac

Ma ja, to mi je Nace povedu, pa ne zna Rja re?t, pa sem mislil, da je zato rekel z Ljom. Pa je trikrat ponovu, pa sem mislil, da me zajebava.
Odgovori