NOVA GALERIJA

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
Administrator
Site Admin
Prispevkov: 33
Pridružen: 04 Feb 2005, 09:53
Ime in priimek: Ljubljana, Administrator

Za novo galerijo sem se odlo?il, ker je bilo prej?njo te?ko upravljat, ker sem vam moral sam kreirat albume, zarad ?esa ste medd drugim tud izgubljal ?ivce pri ?akanju, pa ?e kej bi se na?lo.

1. Postopek za vstop v novo galerijo:

Najprej se na tem forumu logirate
Potem greste sem: http://www.planinskodrustvo-ljmatica.si/ao/gallery/
Naprej bo vse jasno
Va?no je, da ste najprej logirani na forumu!!!


2. Stare fotografije

Bom preselil jaz, prosim vas samo, da si v novi galeriji kreirate istoimenske albume. Potem bom postopoma dodajal fotografije v te albume. Vem, da je ?alostno, ampak ta korak je skor nujen in bolje, da ga naredimo sedaj, ko je ?e manj fotografij.

3. Gornji link bo ?e nekaj ?asa kazal na staro galerijo, tok, da naredite albume....

LP In hvala za razumevanje


PS Spasiba, sorry , ker te nisem vpra?al, pa hvala za posojo fotk za test. Saj vem, da ne bo? zameril.
Zadnjič spremenil Administrator, dne 14 Jan 2008, 22:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Administrator napisal/-a: Naprej bo vse jasno
Va?no je, da ste najprej logirani na forumu!!!
Sorry admin, ampak men ni ?ist n? jasno :( a lahk ?e kak?na bolj userfrendly navodila za ?toraste/butaste/whatever :?
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
RUNTI-SAN II

zakaj se ne morem prijavit? A so kk?ni problemi s prijavljanjem ?e na osnovni forum?
Administrator
Site Admin
Prispevkov: 33
Pridružen: 04 Feb 2005, 09:53
Ime in priimek: Ljubljana, Administrator

runti-san in ro?ca, vidim, da sta oba uspela.

runti-san, tebi sem zbrisal nick runti, ker ga nisi aktiviral. Tudi ostale neaktivirane nicke bomo po?as pobrisal.
Administrator
Site Admin
Prispevkov: 33
Pridružen: 04 Feb 2005, 09:53
Ime in priimek: Ljubljana, Administrator

1. Pogleda? v Staro galerijo katere albume si imel.

2. Recimo Ro?ca ima 3: Grossglockner 2005, Izpit Vrsic 2005 in Tofana julij 05, si ustvari? istoimenske albume na novi galeriji, pa ?e recimo enega Razno . Tako sem mislil. Zdej nimate ve? krovnega albuma kt prej.

In pa seda super va?no!!! Ampak za to se morate najprej logirat
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Sploh ne zamerim, ubistvu zelo pohvalim novo galerijo in pa tvoje delo (ki ga kljub malo slikam ni malo)

PS: edino server je ?e zmeraj malo po?asen :x
Myspacebuttonisbroken
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

Najprej plosk, plosk, plosk za administratorja, ker je zrihtal novo galerijo (in ker se mu bo dalo stare fotke prenasat)!

Potem pa se vprasanje - glede na to, da ni ve? krovnih albumov in podalbumov, ali ima lahko ve? uporabnikov album z enakim naslovom, npr. "Razno". Ali pa sem jaz kaj narobe razumel?

LP
Rado
Dejan
Prispevkov: 137
Pridružen: 09 Feb 2005, 13:07
Ime in priimek: dejangrigillo

khm, pa ?e en problem?i?

sem ustvaril album in lahko dodal le 3 fotografije. Za ostale kao ni blo prostora.
Sistem javlja, kot da je prostora na disku 1024kb za cel album, ne pa da je tolik?na lahko velikost posamezne fotografije :?

aja, album sem potem raje zbrisal.
Sicer pa pohvale adminu za novo pridobitev :)
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

Rado napisal/-a: Potem pa se vprasanje - glede na to, da ni ve? krovnih albumov in podalbumov, ali ima lahko ve? uporabnikov album z enakim naslovom, npr. "Razno". Ali pa sem jaz kaj narobe razumel?
Aha, sem ?e po?tekal sam. Albumi se avtomatsko kreirajo pod tvojim up. imenom.

LP
Rado
Administrator
Site Admin
Prispevkov: 33
Pridružen: 04 Feb 2005, 09:53
Ime in priimek: Ljubljana, Administrator

Sedaj je max dovoljena velikost , ki jo lahko zasede uporabnik 10Mb.

Se bom pozanimal kako je s prostorom na disku, ampak komercialen najem se pla?uje lahk tud 3000sit za 20 Mb, zato namre?...
Uporabniški avatar
Stef
Prispevkov: 206
Pridružen: 09 Jul 2005, 16:01
Ime in priimek: ?tefan Wraber, okolica Orto bara

Domnevam, da bodo tudi neprijavljeni uporabniki lahko se naprej uporabljali galerijo? :? Pa da bo link nanjo iz glavne strani... Torej, ce razumem Radota, bo nekdo kliknil na tvoje ime in dobil tvoje albume? Kako pa je bilo do sedaj s prostorom, smo bili tudi omejeni? Sicer pa se mi zaenkrat dopade. q<x Hvala za trud!
LP
takle mamo, ce je vojna, je vojna za vse...
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

Administrator napisal/-a:Sedaj je max dovoljena velikost , ki jo lahko zasede uporabnik 10Mb.
10 MB je za nekoga lahko vrh glave dovolj, za drugega pa ?isto premalo. Npr. samo mojih fotk z leto?njega sprejema je preko 5 MB. Pa to ni ravno komercialna uporaba. Vsaj jaz nisem opazil, da bi se mi zaradi tega priliv na TRR kaj pove?al. :lol: Tako da upam, da se bo? lahko kaj zmenil za pove?anje kvot. Npr. po defaultu bi uporabnik imel 10 MB, na pro?njo pa bi se ta kvota dala pove?ati za vsakega uporabnika posebej.

LP
Rado
ortic

jest v tej galeriji cist nc ne znam nrdit!
ne ustvart svoja albuma, ne dodat slik, nista
fak sm primitivn

pa se to mi ni cist nc usec:Odjava [orti&#34684;/a>
Uporabniški avatar
Stef
Prispevkov: 206
Pridružen: 09 Jul 2005, 16:01
Ime in priimek: ?tefan Wraber, okolica Orto bara

eeee.... meni je o?itno zmanjkalo prostora. :shock:
Kaj je zdaj, bomo morali brisati stare fotke, ali se da kaj narediti? Se mi zdi skoda vseh lepih fotke, ki niso na ogled... :???:
takle mamo, ce je vojna, je vojna za vse...
Gost

bomo propal dat ve? placa. ortic, zate bom pa pogledu kaj dogaja
Odgovori