Report - ?marka?

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

?eljno pri?akujem poro?ilo s sankanja na ?marki.
Izvedba, po?kodbe, romantika ...? C'mon, :o me!
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

V?erej zve?er smo nadebudni otro?aji v varstvu Rejkota in Rudija zavzeli ?marno goro. Za ve? adrenalina so poskrbele sanke in Rejko. Otro?aji smo bli poleg zgoraj na?tetih (ker nam je Rugelj na sledi za?nem pri mo?kem delu) ?e Matej, Klemen, ?aka, Ivana, Maja in moja kri?e?a malenkost. Za rokenrol ?timungo sta poskrbela 2 ?apca v doma?em liftu, ki sta me o?arala s staro dobro "hajdemo u planine, jer tamo nema zime", 2. razgledna to?ka pa je bla Lipa, prepu??am Rambotu v opis. Del ture do vrha pustim izku?enej?im v opis. Dol smo pa ?ibal k pr norcih, tandem Maja-jelena je nekako prerasel v trio fantastikus, z Reikotom ki je ?armeral moj ruzak ( evo, da je blo romantike!). Ker je moj ruzak bol frigidne sorte ( sam zato ker mi je Cvi?ek dal za mislt in sem si rakijo pustila za pred spanjem), je bil Rejko prisiljen iskat drug objekt po?elenja. ?al, neuspe?no, pasje damice so ble verjetno u Lipi. Tko smo s kri?anjem (?ist po moji krivdi) in lajanjem naznanjali na?im kompanjonom, ki so se na cilj postavl ?e ker nekej ?asa nazaj. Ogreval so se ?e za repete. Seveda pa smo se kar slo?no, sigurno pa pametno odlo?ili, da adrenalin poplaknemo z la?kim in drugimi pribolj?ki. Pol pa mal po?it, ker smo babe danes osvojile Blego? (sledi)! Strah premagan(?), afne poguncane, super dru?ba, priporo?am! Pozivam ?e ostale ?lane ekstremisti?ne odprave da me dopolnijo al pa demantirajo. ?IVIJO! :mrgreen:
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

Bilo romanti?no, bilo, razen ?e ni tvoja ideja romantike zgolj ve?erja s sve?ami pri Kavalu. Ko smo se privlekli na vrh ?marne ob pomo?i vle?nih psov okoli 21-22 ure, smo ravno videli ?e zadnje obiskovalce gostilne, kako so se valili in kotalili navzdol proti domu.
S pomilovanjem smo gledali tiste nabrkljane penzioniste, pa ?eprav s kan?kom fov?ije, kajti mi smo ?li trenirat extremne ?porte, podobne olimpijski vo?nji boba po kanalu. Ja, alpinizem ?e ni pri?el tako dale? kot sankanje po stezi...Z ?ako sva v sili vzeli s sabo Merkatorjeve vre?ke za pod rit, ampak so se naju dobre du?e usmilile in ona je dobila kro?nik-lopato za pod rit, jaz sem se pa pridru?ila Mateju na sankah. ...
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

Hura, gremo! Prva strmina je ?e pokazala iz kak?nega testa je na?a Gora. Na?pi?ena. Po prvem ostrem ovinku smo se Klemen, Matej in jaz (in Rudi)ustavili in po?akali na ostale. Najprej so se dol pridri?ali neznanci, ?ez nekaj ?asa pa, ko nas je ?e kar malo skrbelo, zasli?imo glasno hihitanje in nerazumljivo ?ivkanje-aha, je rekel neimenovani spremljevalec, na?e kure ?e prihajajo! Jaaaa, to so bile na?e. Ko smo se zopet zdru?ili smo pi?ili naprej in prehiteli druge "naveze". "Paziiiii, po leviiiii!!!!!" V kon?ni strmini je moj zlati samaritanec Rudi hotel pomagati pri bremzanju in se je ne?no zaletaval s trupom vame, da bi naju z Matejem ustavil.
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

Pomagalo je, pa ?eprav zelo malo. Reiko je pa baje kot pravi plan?arski pes nadzoroval svoje ov?ice z ne?nim grizljanjem in ??ipanjem gore-texa in ko?e lastnice. Au?!

Na koncu smo se odlo?ili, da smo potrebni proslavit nas dose?ek in ?li na pivo v Kavala. Ko smo se, ?e drugi dan je bil, pobrali ven iz lokala smo ?e bili polni planov za Blego?. Zjutraj, ko sem Rudija vpra?ala, ?e bi ?el z mano na sprehod se je prihulil k tlom, stisnil rep med noge in se delal, da naprej spi. Najbr? je imel dosti mojih norij od v?eraj...ampak to je ?e druga zgodba.
PS: sorry, ni ?lo druga?e kot v treh delih. ne vem zakaj, administrator?
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Za na?ega neimenovanega spremljevalca in njegovega dvornega razgla?evalca ena lu?na pesmica:
Re?e ena goska drugi goski- TI si goska; Kaj, TI bo? MENI rekla goska? Res SI PRAVA goska!....
Sicer pa je ta razvrstitev za nas nevarna predvsem zaradi Labrotove popularizacije recepta za kurjo juho...
Lep pozdrav :P
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

kaj je, a ma? kaj proti goskam?
sicer ti pa lahko po?ljem recept za juhico iz petelinjih jajc, samo se jih redko dobi. :evil:
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

?e bo pono? vrglo kej snega lahk stvar jutri ponovimo ;-)
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Pesmica je vzeta iz otro?ke pesmarice "Kdo bo z nami ?el v gozdi?ek?", sej ve?, profesionalna deformacija. Not petelinja jajca sicer nimajo svoje pesmice, sem pa jest drga? bol za tiste Bala?evi?eve peteline, ki jih sicer ne nesejo, jih pa imajo. :wink:
?ala mala, pa ne se jezit 8)
Odgovori