Alpinizem - nevaren ?port?

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

Malo za razmislek, da se ne boste po?utl ogro?ene samo v kak?ni slabo narejeni in komaj sprijeti ledeni sve?i, al pa pod kak?nim po?enim serakom...

Slika

Kar vidte na sliki so materialne posledice mojega bli?njega sre?anja s stebri?kom sred kri?i??a, potem ko me je na kolesu voze?ega in ni? hudega slute?ega od zadaj torpediral mo?ak v Mondeu.

Stebri?ek sem zli?kal s kri?em v predelu trtice, kot za nala?? pa sta vse skupaj iz neposredne bli?ine opazovala dva plava angela (so bli v bistvu trije, je bil tud moj angel varuh zraven pa ?eprav ni plav), sem ju komi prepri?al, da ne rabm re?ilca. Sm se vseen ?el pokazat na urgenco, so mi svetoval par dni po?itka potem pa ?imprej telovadt, da odpravim "musklfibr" v kri?u, sm jih potola?u, da bom ?e kr jutr za?el s telovadbo.

sre?no!

Andrej
uross
Prispevkov: 131
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:08
Ime in priimek: ?e?ka

to se je zgodilo najbr? danes, ko sem te za poku?ino najprej jes skor zgazu pri mo??anski ?oli....

upam pa, da nisi zamudu enkratne prilo?nosti, da prasc mondeo (oz. njegova zavarovalnica) pla?a za tvoje du?evno in telesno trpljenje.

P. S.
vir mi je razkril, da je stebri?ek ?e vlo?u to?bo

te ?oferji pa so pizde! :shock:

?
Uporabniški avatar
project manager
Prispevkov: 111
Pridružen: 10 Feb 2005, 14:12
Kontakt:

Magi...ti si v bistvu sre?en ?louk...samo, da ni ni? huj?ega..jah Moste so nevaren plac..?e ni? drugega, so te vsaj pri lepem grafitu zbili.... :mrgreen:...
...takla mamo, pa kola se dajemo...
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Ne vem, kako je kekc v mondeu lahk sploh pomislu, da bi te zgazu?! Haloo ... ?e ti on sve?urina v Damokleju ni n? mogla, pa oni seraki v Droatih ... daaa ... :?

Hitr okrevi, pa ?e te bo kri? matru, pokli? Olgo, na?tela vse, sam po?enih vretenc ne. :evil:

Mi kolesarji pa smo prasci, ve? kolk ?kode si naredu na tistem avtu ... in kt pravi uroSS, da neb slu?ajn pozabu v zavarovalnco zavit! :shock:
bednik
Prispevkov: 219
Pridružen: 25 Feb 2005, 20:06
Ime in priimek: rok_blagus

lepi niste, pametni pa o?itno ?e manj!
uross
Prispevkov: 131
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:08
Ime in priimek: ?e?ka

predragi bedni k!

jaz pa mislim, da smo pes, mene?er, stebri?ek in jaz zelo lepi.

dr?i pa, da sem le jaz ?e zelo pameten.

?
---------------------------------------------------------------
?e pa koga spo?tujem so to nekrofili. pa psi!
uross
Prispevkov: 131
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:08
Ime in priimek: ?e?ka

predragi bedni k!

jaz pa mislim, da smo pes, mene?er, stebri?ek in jaz zelo lepi.

dr?i pa, da sem le jaz ?e zelo pameten.

?
---------------------------------------------------------------
?e pa koga spo?tujem so to nekrofili. pa psi!
Ur?ka

Ja, Andrej, kaj je to sedaj ?e tetralogija, ta tvoja bli?nja sre?anja? Upam, da trtica ze popu??a..Pa za tola?bo, nisi edini invalid na ferajnu, tudi meni so danes na travmi odredil vsaj ?est tednov neplezanja, pa fizioterapijo..pa to vse zaradi bedne plastike...sem si po?kodovala tetive na prstu..A2 pulley po?kodba, tipi?na plezalska po?kodba.....?e ?e koga zanima, sem se specializirala...bo treba ustanovit pododsek za invalide, lp ur?ka
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

ur?ka napisal/-a:bo treba ustanovit pododsek za invalide
velja! hojla, u?eri sva se glih sre?ale, ko si odhajala iz stence. nej ?e dodam, da sm jez tud nehala plezat ?ele po tem, ko so se mi odprli ?tirje ?ulji! kok smo vsi juna?ki q<n
ker nas je tok invalidkov (te?ajci pa ?e sploh po defaultu), bi lahko ustanovil ta pododsek za invalide, al pa da se vsi invalidni alpinisti vrnejo nazaj v te?ajni?ki sta?. pol boste pa vidl, kok je to grozn :evil:
a vas ?e kej boli? [smilie=happy.gif]
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Urgenca, alpinistov drugi dom.

Po debatah vidim, da vas je precej zagnanih v ?ankovskem alpinizmu. Pridte, bomo mal ?elod?ke oplaknil. (Ko pride? not levo, pol pa tazadni hodnik desno)
Al pa dejmo ferajn kar na urgenco prestavt. Na primer ob ?etrtkih pri avtomatih za semdvi?e.

Tistle A2 pulley me je spomnil na moje prve obiske na ferajnu, ko sem poslu?al o 6b, A2, Mx in podobnih ?udesih. ?e dobro, da mamo internet.

?im prej?nje okrevanje vsem invalidom. :) :) :) :) :)

Matej
Samo brez panike.
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Ok invalidi ... ?e nekaj pozitivnega! Danes sem na kraj?em mar?u pod Centralca v Tamarju preizkusil prej?nji ?etrtek po?kodovan kolateralni ligament na desnem kolenu. In ... dela!!
K Olgici je treba hodit na terapije, pa je, vam povem ... pa jasno kurje juhce pit, masirat, itd ... 8)
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Pozdrav vsem novo pridru?enim ?lanom kripl bataljona od mene in obeh parov mojih kolen (ta mojih in ta rezervnih). ?elim vam ?im prej?nje okrevanje q<c
bednik
Prispevkov: 219
Pridružen: 25 Feb 2005, 20:06
Ime in priimek: rok_blagus

sm bil enkrat po?kodvan...pa zdej nism ve?
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

?eprov ns ve?ina na tem forumu misl, da bo? posledice nosu ceu ?ivlene. A je blo v glavo, ne? Ja, ja, res neprijetn! Poznam ...
Uporabniški avatar
Najvisja Instanca
Prispevkov: 231
Pridružen: 01 Mar 2005, 09:59
Ime in priimek: zadnje guralo

Jasno, da pozna?, ?e pa se ti mo?gani zaradi po?kodbe niso razvijali ?e od drugega leta naprej.
Ne mene več prosit za izpisnice
Odgovori