Dov?ka baba turno

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

Danes se nas je nas je nekaj te?ajskih navdu?encev spravilo na Babo sprobat turno smu?anje. Jaz sem imela sposojeno opremo, Fi?erce s spo?tovanja vrednim podpisom, ne H. Kammerlanderja, ampak Petra Habelerja! Komaj sem ?akala, da sem naredila prve zavoje izven proge, na sre?o je bil turni spust prve nevarnostne, pardon, te?avnostne stopnje. Razmere so bile odli?ne, dru?ba tudi, ?e bi pa zjutraj bil ?e odprt Alja?, se pa nikamor ne bi premaknili :lol: (na sre?o ni bil in smo ?li gor).
Klemen mi je pomagal pri limanju psov na dilce. Najprej me je zvilo pri hoji ?e pri bukvah, ko sem pri?la do smrek, mi je ?e itak bilo vseeno, tako da sem pri?la do gozdne meje ?e ?isto kul in vdana v usodo. Spet en nov na?in navijanja v noge! Hura! Pa se to nikoli ne kon?a!?! Bilo je ?e skoraj poldne, ko smo pri?li na vrh.
Pri prvem zavoju navzdol sem prvi? pomislila, da v bistvu sploh ne vem, kako se te dile obna?ajo, ker sem jih v?eraj prvi? videla in da so v bistvu kar te?ke in...predpotopne :? Bad timing za take misli, pa?. Zaplu?ila nisem tako grdo ?e od 3. razreda O?...in se vsedla kot v kav?. Sa?a mi je takoj dala moralno podporo, jo bom delila z vami:"?e ho?e? zvozit, ne sme? nikoli pozabit, da u?iva? in da je ful dobro!" Aja...saj res. Potem mi je ?lo kot po maslu, ovinki so bili super, linije vedno lep?e, in ?e smo pri?li iz te pre?udovite flanke na cesto. Prekratko je bilo...Iz ceste se lahko dela kraj?nice skozi gozd, sneg je bil tam ?e ju?en. Na koncu smo se kon?no imeli prilo?nost ustavit pri Alja?u in kasneje ?e na eni rundi (ali dveh, se ne spomnim ve?) v Vodicah na ?e legendarnem Agipu. Lepo je bilo in komaj ?akam, da se spet spustimo...Upam da Jana, Primo?, Maja, Grega, ?aka, Jelena, Sa?a in Klemen tudi.
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Tud jaz sem ?el danes na Babo kupit eno porcijo kondicije. Sem jo pla?al z lastnim svicom. ?al ste bli ostali zame ?ist preve? zagnani (prezgodnji). Kdo bo vstajal sred no?i za takle kucelj?? Jaz sem lepo lagano sportski ?tartal ob enajstih s ta prvega ovinka. Ravno sem se malo ulaufau, pa je posijalo sonce. Nadaljeval sem v sami majci pod toplimi pomladanskimi ?arki. Poezija. [smilie=happy.gif] Na vrhnji flanki so me malo za?ele boleti noge, mal je zapihal, pa ?e en egoisti?en bordar je potacal ?puro. GRRR!!! Vseeno sem pofajtal do vrha. Ostala mati?arska ekspedicija se je med tem o?itno oddri?ala po cesti v dolino. Po obveznem ?aj?ku sem veselo odvijugal v dolino. Sneg je kar v redu. Malo oju?en pr?i?. Sem pa tja kak?na skorjica. Po cesti pa itak samo stoji? na smu?kah in si po?vi?gava?.
Odli?na nedeljska tura. Kondicija me pa tud ?e ni ?isto zapustila.
Naslednji? lahko gremo skupaj ob eni spodobni uri. :D
Samo brez panike.
FlyingGirl

Ivy, saj jaz sem bila pa tko hitra, da me sploh videla nisi, ne ... :wink:
Uporabniški avatar
Klemen
Prispevkov: 26
Pridružen: 05 Feb 2005, 11:07
Ime in priimek: Ljubljana, Klemen Av?i?

Ja in na Agipu smo obiral kosti in jajca. :evil:

Tol´k da veste.
Don't shit where u eat
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

en Matej napisal/-a:?al ste bli ostali zame ?ist preve? zagnani (prezgodnji). Kdo bo vstajal sred no?i za takle kucelj??
Med vo?njo do jutranjega zbirali??a ob 6:00 bi se ?e kako strinjala s tabo.
Ampak ?e med drsanjem po cesti navzgor, v miru in ti?ini, verjetno ne ve?-sploh potem ko sem na poti navzdol videla kake mno?ice se s sankami valijo po cesti. Na vrhu obsijanem s soncem in z zajetnim kosom nezvo?enega celca pred seboj, pa definitivno ne ve? :wink: Na? pr?i? je bil suh in za vse ga je bilo dovolj.

Tko da, ?e si bo? za?elel nedotaknjenih poljan in ?e bo? imel to smolo, da bo Generacija 2004 imela isti cilj - bo treba bolj zgodaj vstat :razz: nas ni malo, hehe
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

Tan?, oprosti, ker sem pozabila nate. si ?vignila naprej kot strela. a ste na poti navzdol kej pel na?e evergreene? sm to kr mal pogre?ala :(

Matej: ?puro sta najbr? povozila dva mulota z bordom, ki sta pri?la na vrh malo za nami. zdej ve? kaj je to usoda...pa prej vstat, pa gremo skupaj ?e na kak?nega dedca!
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
FlyingGirl

Glede na to KOOOLK nas je blo, ni ?ist ni? ?udnega, da si koga izpustila.

Sva si pa z JanCi nazaj grede mal privo??ile babjega ?veka ... ?e dobro, da je blo treba samo slediti gazu :) .
Odgovori