Sne?ni vikend.

Če iščeš soplezalca, popotnika, idr...
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

sorry, mal sm pozabla zaradi zgodnje ure, ki me je zmedla. a bi lahko v nedeljo kdo pobral v Ljubljani, ker sem tokrat sirot'ca jaz in nimam avta. Sem v Trnovem blizu rimca.
tle je pa ?e en link iz D. Babe (1200 v.m., ane?) za vse navdu?ence:
http://jesenice.alpinizem.net/gallery/dovska/104_0468

get ready all you snow lovers! :mrgreen:
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
Klemen
Prispevkov: 26
Pridružen: 05 Feb 2005, 11:07
Ime in priimek: Ljubljana, Klemen Av?i?

Ej Ivy, jaz imam namen iti ?e jutr zve?er do vikenda, ?e bo cesta prevozna.
Drga? bom pa kar v Dovjem prespal. Torej ?e ima? spalko, da se nau? tresla k zan? na uni Babi, gre? lahk z mano.
Men se ne da tolk zgodi ustajat, raj? si zajtrk skuham na prostem, pa s kak?nim lokalcem zjutri kak?no re?em.,
Don't shit where u eat
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

...i nek pije ladne vode, da mu br?e ode! :mrgreen:
zaspanka

... se ponovno javljam in napovedujem, da tud na zagovor v ?etrtek ne pridem.

javljam se pa zato, ker sem bla v ?etrtek tko zlo naspidirana za vikend miganja... moje neopravi?ilo je pa bolj dolgo?asne narave (no, v trenutku hepeninga se mi sicer ni zdel tko :)) ... ker sem doma doma bolj bogu nad in za ritjo (blizu kraja za alja?evo :)), smo bolj po?asi sprejemajo?i napredek...torej smo v pete imeli lajt?ou v bajti, za name?ek nam je pa ?e elektriko (iz bajte) ven vrglo (sa?a - to je blo glih v ?asu tvojih klicev)... in ker smo ble doma samo babica in mi2 s sestro, se ni dal izognt vpletenosti v gore?i ?ur... tko da mi ni ?ist n? ?ou :( , da nisem ?la v soboto plezat in glih tko mi ni n? ?ou :cry: , da nism ?la v nedelo bordat. ker sem se oba dneva veselo ukvarjala z elektriko in u?enjem zanimive javne uprave. ?ist RES mi ni n? ?ou, smrk, ?ist zares, smrk!

u?ivejte, pa se vidmo na turi,a ne? (no, upam, da me spet kaj ne bo razsvetlilo)
FlyingGirl

Manka!

SONCE, SNEG, SMEH, ?VIC V POTOKIH, DOBRA DRU?BA, ... ti ne bo nikamor u?lo!!! Lepo se usekn, 3-krat pjd spat in ... VIKEND JE ZOPET TU [smilie=happy.gif] !!!
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Ojla!
Sreda je, zadn cajt, da misli progone vikend! A bi se ?el kdo v petek popoldan ma??evat ledu Mla?ce za otrple prste prej?nji teden? Baje da bo teta pomlad pomagala? LP 8)
Uporabniški avatar
MarryPOPINS
Prispevkov: 218
Pridružen: 07 Feb 2005, 11:48
Ime in priimek: ?aklina Zahirovic, Vodice

:D Jest sem za. Pokret 17:30, ja?!
Ja .... lepo se imejte, ne!
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Vela, a ma? kak cepin , sicer bo treba kand?e nabrust, :wink:
Uporabniški avatar
MarryPOPINS
Prispevkov: 218
Pridružen: 07 Feb 2005, 11:48
Ime in priimek: ?aklina Zahirovic, Vodice

Lahk pa refondirava krplje; PRAVIJO, da se z njimi DA hodit tudi navpi?no.

A smo avanturisti, al kaj. ?e pa ne bo ?lo, ja bova pa bivaknle, k ?e full dolg nisem. :mrgreen:
Ja .... lepo se imejte, ne!
Odgovori