ja, za razliko od lani je blo maticarjev (in ostalga folka) precej mn, tko da so pol za zabavni program poskrbel akademci in njim pridruzeni clani...glej 7. sliko
men se zdi,da na prvi sliki oz vseh slikah, od spasibe vidm jest moj strik!a je to res al se motm.ce je res, prcakujem od vsakga v navezi vsaj eno pivo:)!!!!
men se zdi,da na prvi sliki oz vseh slikah od spasibe, vidm jest moj strik!a je to res al se motm.ce je res, prcakujem od vsakga v navezi vsaj eno pivo:)!!!!