Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi » Bele vode
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Bele vode
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 31, 2006 10:48 pm Odgovori s citatom
GregorM

Pridružen/-aSre Feb 2005 14:47
Prispevkov445

V soboto zjutraj smo se Neda, Pija, ?aka in jaz odpravili v Bele vode proti bivaku Gorizia. S seboj smo vlekli cel kup zimske opreme, nato pa se son?ili v poletnih razmerah. Z Nedo sva kar v gojzarjih zlezla na Malo Lojtrco po smeri Ive-Piemontese. Zve?er nas je pri?el obiskat ?e moj bratranec Boto, sicer ?lan Akademskega AO. Je sli?al od svojega biv?ega na?elnika Jakata, da se na matici dobi najbolj?e bejbe in je pri?el v in?pekcijo.

Zve?er je kuhanega vina prehitro zmanjkalo, zato smo se tola?ili z "abotnimi mati?arskimi forami", kot se je izrazil akademec. Po no?nem stiskanju med dvema mati?arkama je mnenje spremenil in ves zadovoljen odhla?al v dolino. Mi pa smo se spravili pujsat po ferati Pot stoletja.

Na?a hi?ica

Mala Lojtrca - Ive Piemontese

Akademski vohun v puhastih copatkih

Pot stoletja

Sredi poti ?trli iz snega kamnit kurac. Babe so popadale na kolena.
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom GregorM Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 04, 2007 12:29 pm Odgovori s citatom
Akademka

Pridružen/-aPon Mar 2005 14:14
Prispevkov33
KrajTina Horvat AAO Lj.

Hm, hm, tole z akademskim vohunom je pa zelo sumljivo!!! Da se slu?ajno zopet ne dogaja izjema, ki potrjuje pravilo tradicionalnega sovra?tva med Akademci/kami in Mati?arji/kami???
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Akademka Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 04, 2007 1:51 pm Odgovori s citatom
labro

Pridružen/-aSre Feb 2005 11:14
Prispevkov386

Hm? Morda bi pa specifika tozadev?njega primera zanimala bralce/ke Jane?
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom labro Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 04, 2007 2:09 pm Odgovori s citatom
Akademka

Prispevkov33
KrajTina Horvat AAO Lj.

A se ti zdi, da smo Akademci in Mati?arji sami po sebi tako zanimivi za bralke in bralce Jane?
Sploh pa o na?em internem razvratu jaz ne bi obve??ala javnosti ...
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Akademka Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 04, 2007 3:52 pm Odgovori s citatom
CVIČEK

Pridružen/-aTor Feb 2005 14:13
Prispevkov237
KrajBorut iz Dolenjske

Bralce direkta bi gotov zanimala Akademka.

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 04, 2007 8:01 pm Odgovori s citatom
bikec

Pridružen/-aČet Maj 2005 10:12
Prispevkov317
Krajanže martinčič

Bralce direkta zanima ?ist vse Confused

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2007 12:51 am Odgovori s citatom
Stef

Pridružen/-aSob Jul 2005 15:01
Prispevkov206
Kraj?tefan Wraber, okolica Orto bara

Posebno pa jih zanimajo fotke iz na?ega foruma UT

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2007 9:11 am Odgovori s citatom
labro

Prispevkov386

Citiram:
Sploh pa o na?em internem razvratu jaz ne bi obve??ala javnosti ...

Ma? prav! Saj je tud o eksternem nisi.
Ah, pol pa ni?! Pa sem ?e mislil, da bom lahko spet kaj v tan?ice zavitega in ?udovitega prebral ...
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom labro Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2007 11:54 am Odgovori s citatom
Akademka

Prispevkov33
KrajTina Horvat AAO Lj.

No, Slejc, ne bit ?alosten. ?e te zanimajo ?udoviti teksti, se naro?i na na?o prijateljico Jano in ni vrag, da ne bi prav v vsaki ?tevilki na?el, kar si ?eli?.
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2007 1:05 pm Odgovori s citatom
labro

Prispevkov386

Ma, ve? kaj? Se raje ne bi naro?il. Ne biti u?aljena, ampak se je prijateljica tolk spremenila, da je ne spoznam ve?.
Recimo, zadnji? berem in objavite tole ...

Citiram:
Ro?natim pra?i?em sem porezala u?esa
Velika dama slovenske poezije, pisateljica, ?ansonjerka, re?iserka, dobitnica viktorja za ?ivljenjsko delo in (zavrnjene) Pre?ernove nagrade je ro?natim pra?i?em z ostrim jezikom porezala u?esa.
Samosvoja in trmasta umetnica je z dilemo porezati ali ne, opravila v samici: "To je [bila] moja stalna dilema. Pravzaprav sem z njo raz?istila v samici. Ugotovila sem, kaj v ?ivljenju je pomembno in kaj ne. Samota in gro?nje odlu??ijo nepotrebne zadeve. Ugotovi?, kaj ti je pilo kri in tratilo ?as."

Zmeraj so trkali ob pravem ?asu
?enska, ki je ... [leta] 2006 skoraj negibna od utrujenosti in zamaknjena od skoraj misti?nega do?ivetja sedela na leseni klopci pred premierjevo hi?ko, pila kavo, kadila cigaro in do?ivela ?ast in slavo najlep?e Evropejke. "Vse se je zgodilo po naklju?ju," se danes smeji samozavestna, mladostna gospa v najlep?ih letih, ki ?ivljenje zajema z veliko ?lico, "zmeraj sem trkala ob pravem ?asu in sku?ala za?etno napetost na vso silo razbiti s planinskimi dovtipi in morda kak?nim ?ilcem doma?ega."

No, prosim?! Za?elim si pravljic, dobim pa tole!

Mah, ?e ?e Jani ne, sva z dopisovanjem vsaj Nedi in Malen?ku dvignila branost.
Dobro plezaj ?ez vikend, pa treniraj, da ne bodo spet kak?ni no?ni sestopi po poteh - preko katerih so polo?eni spe?i mo?je - na programu. Adieu!
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2007 2:10 pm Odgovori s citatom
Akademka

Prispevkov33
KrajTina Horvat AAO Lj.

Veseli me, da redno spremlja? Jano. Samo malce si zame?al vse skupaj. Teh dveh citatov niti pod razno nisi prebral v Jani, me pa prav zanima, kdo in zakaj je njun avtor.

Sicer pa, kako lepo vreme!!!!! Kot nala?? za trening pri Darkotu na Kofcah! In zlomka, za plezarijo mi bo spet zmanjkalo ?asa.

[/quote]
Bele vode
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo