Lucifer

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Klemen
Prispevkov: 26
Pridružen: 05 Feb 2005, 11:07
Ime in priimek: Ljubljana, Klemen Av?i?

V?eraj smo Cvi?ek, WildRose in moja grintavost poslali v slu?bi vse u bo?jo mater in jo mahnili nad Luciferja, pol pa ?e v Tamar smu?at.
Okoli pol devetih smo vstopili, Cvi?ek naprej, midva pa vsak na svojem ?trikcu zadaj. Led je spodaj ?e malo trd, potem pa vedno bolj kompakten.
Vsi smo bili prvi?, tako da smo bili kar posrani ko smo od dale? gledali tega hudi?a.
Ko smo pri?li pa zraven pa vidmo, da mrcina spi al so jo pa ?e pred nami ?ist potolkli, pa ne da glasu od sebe. Le na vrhu je spu??al neke brbotajo?e glasove, ki so bili bolj podobni jamranju starega psa.

Plezarija je bila za naju s Roziko ?isto u?ivanje, jaz sem sicer dobil precej drobirja za vrat ker sem ?el za njo. Na drugem ?tantu v luknji smo se pa mal stiskal in lezli en ?ez drucga. pol pa eno fotko za Cvi?kovo zidanco, ko leze iz luknje in kar hitro smo bili na vrhu, mrcine pa od nikoder.
Na koncu nama je Cvi?ek priznal,da ga je s Quarkom kresnil po betici in preklal na pol, kot Krjavel. Sam ni mi jasno, kam ga je pospravil in to preden sva midva prlezla na ?tant.

Potem smo pa odrveli v Tamar, v Planici smo mal pojedl in gledal kako pripravljajo skakalnico, pa se je ?e mudilo in smo moral naprej. Cvi?ek je skoz pazu, da je bil obve??en kolk je ura, tako da sva imela v prvem planu smu?at ozebnik, pol se je pri ko?i izkazalo, da bo mogo?e zmanjkalo ?asa in sva pustila ?elado in cepin dol in jo mahnila naprej. WildRose pa ni hotla naprej in tudi ni hotela navesti razloga. Sumiva, da je imela skrivni zmenek z neznanim obo?evalcem.
Ko sva pri?la na vrh sne?i??a sva ugotovila da sva kar hitra, tako da bi lahko pri?la tudi na vrh ozebnika. Ampak je vseeno bolje, da nisva pretiravala, ker je bila malo difuzna vidljivost, sneg pa mestoma napihan, ki je lahko v trenutku pre?el v pr?i?.
Spust je bil res u?itek, malo sva se morala vmes ustavit, ker so noge mal pekle. Za posladek pa divja jaga po gozdni poti do ko?e. Jaz sem izgubil spodnji segment palice, ker se mi je krpelj zataknil za vejo in mi ga je kar potegnilo iz palice, ker sva drvela kot po bob stezi sploh nisem opazil.
V ko?i pa... pancarje dol pa nogavice na radiator da majo ?e drugi kaj od tega, pa en pir?ek.
Po?asi se je delala tema, tako da smo kar pohitel do avta v Planici.
Plan sicer ni bil do konca izpolnjen, ampak smo pa zadovoljni z izplenom.
Z Luciferjem bomo verjetno ?e kdaj kak?no rekli.
Don't shit where u eat
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Hja, fanta sta vra?everna, pa si brez dekline na ?triku nista upala izzivat stra?nega Luciferja. Sta misnla, da ne vem, da bi me v primeru, ?e bi se mrcina zbudila, ruknla u tisto njegovo luknjo. Pa je bla moja pojava, zamaskirana in ove?ena z raznoraznim ?elezjem, trakovi in s quarki v rokah tuma? tud za hudi?a :evil: Se je potuhnu in skril, tko da ga nismo sre?al. Edin temperatura je pri?ala da smo nekje bliz pekla ? iz nas je teklo ?e bolj ko iz slapu.
:razz:
Dejan
Prispevkov: 137
Pridružen: 09 Feb 2005, 13:07
Ime in priimek: dejangrigillo

Lucifer je res v svojem najbolj?em sijaju. Sicer ne v tistem devi?kem, ker je naluknjan "upi?kumaterinu" in tud enkrat ni treba vornk udart, ampak sam nastavlja? u narjene lukne in stopa? po ?tengah. ?e bo mraz ?e vztrajal, priporo?am.

Le okol lukne na ta drugem ?tantu sta se dva vla?ila ene dve uri in metala dol take talarje, da nismo hotl vstopit, dokler se nista zbasala za vogal. Tko smo skor uro in pol bivakiral spodi pa ?e iz LJ smo ?li kar pozno, ampak je bla pa zato res lepa tura zaklju?ena s sankanjem po riti v soju ?elk na sestopu. Sicer smo plezal slabe tri ure (Matev? pa Jana sta se zavozlala na drugem ?tantu :P , sicer sta bla pa prou pridna ?ri?ka).

Lepa tura v lepem ambientu!
Plezal Jana, Matev? in Dejan
Fant s kladivom
Prispevkov: 86
Pridružen: 04 Feb 2005, 17:55
Ime in priimek: Ljubljna, Gasper Podobnik

Po vsem tem opevnju, sem tudi jaz odsel danes zjutraj pogledat tega zlodeja. Namesto dekleta pa sem imel s seboj dva akademca, ce bi bilo treba kaj zrtvovat. Ne vem sicer kdo bi mi potem naprej lezel.
Bilo je fenomenalno - led, vreme, druzba.
Torej Lucifer se vedno stoju, ceprav je bilo zelo toplo in ceprav sem z vso silo mlatil po njem. Je pa ze fejst jokal [smilie=to funny.gif]
Odgovori