NAŠ06 - zaključek

Obvestila in objave šol.
Odgovori
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

Bliža se "nek dogodek" o katerem sicer še ni nič uradno znanega, gotovo pa je to, da boste tam morali udeleženci NAŠ06 dati nekaj znanja od sebe, če se seveda želite v prihodnje ponašati z nazivom STAREJŠEGA PRIPRAVNIKA.

Na izpitu se boste lahko pojavili tisti, ki izpolnjujete 2 pogoja:

1. vsaj polovična udeležba na akcijah NAŠ,
2. poravnane obveznosti do šole.

Tisti, ki izpolnjuje samo 1 pogoj (ali pa nobenega) nima pristopa k izpitu!!!

Pogoje izpolnjujejo naslednji:

1. Berk Tina
2. Bokan Matija
3. Grebenc Miha
4. Rozman Davor
5. Ziherl Polona

Dva, ki izpolnjujeta samo drugi pogoj bosta ture in izpit opravila naslednjo rundo po dogovoru z naslednjim vodjo šole.

Tisti, ki ste pa samo pili in nič plačali, ste si pa žal onemogočili vzpon po matičarski hierarhični lestvici, kar pa niti ni najbolj grozno. Najhuje je to, da ne privoščite niti enega pojasnila...
Pa niti ne bi govoril o tem, da ne živimo več v socializmu, da še vedno več kot evri veljajo zadovoljstvo in znanje tečajnikov in da nobenega ne mislim prositi po telefonu...


Priprave na izpit bo vodil Dejan, ki vam bo sporočil, katero popoldne vam bo na voljo. Do takrat se pripravite in pripravite tudi vprašanja.

Če bo v nedeljo v redu vreme, bomo izvedli še eno turo.

lep pozdrav
Zadnjič spremenil Magajver, dne 28 Maj 2007, 18:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Dejan
Prispevkov: 137
Pridružen: 09 Feb 2005, 13:07
Ime in priimek: dejangrigillo

Predlagam, da se dobimo naslednji torek, 5.6., ob 16ih na Turncu. Če večini termin ne ustreza lahko priprave prestavimo.
Zaželjeno je, da prej že sami naštudirate manevre, da bomo skupno pripravo na izpit raje namenili obnavljanju znanja in razčiščevanju nejasnosti kot ponovnemu učenju že "znanega".

S seboj prinesite vso opremo, ki je potrebna za reševanje padlega.
ticko
Prispevkov: 203
Pridružen: 26 Maj 2005, 14:29
Ime in priimek: Matija Bokan; lj

osip je še večji kakor na faksu.

frekvence so nujno zlo.

inštruktorjem se še zameriti ne smeš.

ne vem kako bomo tole izdelali sošolke in sošolci?

menim, da se moramo dogovoriti za uskaljeno akcijo v Beiliyu.

lp
polonka
Prispevkov: 90
Pridružen: 31 Mar 2005, 14:19
Ime in priimek: polona ziherl

ta četrtek torej v Bailiju
enjoy the world
Uporabniški avatar
runti-san
Prispevkov: 125
Pridružen: 06 Maj 2005, 14:48
Ime in priimek: Andrej Podlesnik

Čestitke vsem petim, ki ste našteti. V familji Podlesnik bomo držali pesti za bivše soborke in soborce!!! Mi začnemo spet plezat letos, :)

LP,
Andrej
FranciH
Prispevkov: 57
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:54
Ime in priimek: Franci Habjan, Logatec

Tudi z moje strani vse čestitke. :P
Žal mi je da nisem med vam, :( toda ko pride vmes nekaj neizogibnega in nujnega, pa še obilo težav zraven se moraš pač odreči tistemu v čemer uživaš in imaš rad. :x
Sem pa že začel planinarit in se uplezavat, tako da bom kmalu zopet v dobri kondiciji. Upam pa da bomo šli na kako skupno turo, zdaj ko ste že polni znanja.

Pa srečno na izpitu!

:razz:
Odgovori