Naš Forum

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...

Ali je potrebno spreminjati obliko foruma?

Ne, forum naj ostane tak kot je
14
48%
Ja, forumu naj se dodajo nove rubrike
13
45%
Vseeno mi je
2
7%
 
Skupaj glasov: 29
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Z inštancino prisotnostjo v četrtek ne bo nič, se pa zainteresirani lahko vseeno dobimo po Anžetovi predstavitvi in kakšno rečemo v živo.. Če bo Anže začel okrog 20h, potem "okrogla miza" ob 21h, ja? Trdinova 8, 1. nadstropje, prostori ferajna, če je kdo že pozabil kje je to :evil:

Glede na trenutni izid ankete, vidim da moj predlog s preoblikovanjem forum le ni taka brca v temo in da obstaja interes. Kul :) Bolj kot nova podoba foruma se mi zdi pomembno da so se stvari premaknile z mrtve točke in da smo se začeli menit o tem (pa upam, da se bomo tudi še o čem drugem). Valda, če bo vsak trmasto vztrajal na svojem (spet) ne bomo prišli nikamor. Zato se pa usedmo in pomenmo, kaj spremenit in kaj ne, nekje na polovici bomo že prišli skup :)

Samo v razmislek pa: probajte gledat stvar malo širše, forum ni samo naša interna klepetalnica, dnevno si jo ogleda tud 200 folka in bi bila večja preglednost čist dobrodošla. Istočasno pa bi z novimi rubrikami morda vzpodbudili k objavljanju in oglašanju tud tisti del naših članov, ki je sedaj tiho :? Zakaj ne probat? Ma dej bodmo mal manj togi! Sej ne boli! :wink: :wink:
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
Uporabniški avatar
project manager
Prispevkov: 111
Pridružen: 10 Feb 2005, 14:12
Kontakt:

Se kar strinjam s Cvičkom, da na forumu manjkajo zgolj pisci, ki bi si upali ubesediti svoje pustolovščine. Naj kak računalničar res RSS porihta, zraven še spremeni tole oranžno barvo okvirjev v kako korporativnejšo, zamenja naj se fotka ("al pa tud ne") in evo: zmaga. Za forum AO se mi zdi to popolnoma dovolj.
...takla mamo, pa kola se dajemo...
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Hm,
Embalaža res še nikoli ni nadomestila vsebine.
Sumim, da bi bil edeni profit forumske revolucije izguba kakšne koristne teme. Npr vreme od Ortota.

Predlagam, da se ukine fotke in pripombe. Reportaže se lahko razdelijo na športno plezalne in gorske. V zadnjo kategorijo bi vrgli vse vrste alpinizma, praskanje po šodru, smučanje, gorsko kolesarjenje, popivanje v bivakih in kar je še gorskih aktivnosti.

Kar se tiče vsebine, pa jaz z veseljem preberem vse od Gregorjevega bloga, bednikovih romanov, poročil z izletov šol (?? a je spol že blo kakšno), avantur project managerja in cvička, do kratkih novičk tipa tipa "na mojstrovki je meter kložastega snega" ali "splezal sem svojo prvo 13ž".

Obljubim, da bom prispeval k vsebini foruma takoj, ko mi uspe it kaj v hribe.
Samo brez panike.
Uporabniški avatar
merman
Prispevkov: 464
Pridružen: 10 Mar 2005, 10:08
Ime in priimek: matevž jerman

Obljubim, da bom prispeval k vsebini foruma takoj, ko mi uspe it kaj v hribe
Med tem pa lahko tegale zajčka zamenjaš s kakšno bol ˝moško˝ slikco :lol: :evil:
pučas pa z´andahtjo!
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Offtopic:



Moj zajec je moškega spola. (A ne vidiš, da mu ušesa gor štrlijo.)




Merman, če bi rad menjal slikco mam dve varianti zate, ki še vedno ohranjata tvoj izjemni stil.

Ena bolj moška:

Slika


In ena na kateri si bolj prepoznaven:

Slika


Lp.
Samo brez panike.
Uporabniški avatar
merman
Prispevkov: 464
Pridružen: 10 Mar 2005, 10:08
Ime in priimek: matevž jerman

Čaki mal, pa ne bom meu valda tvojih slikc...
pučas pa z´andahtjo!
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Stanje ankete v četrtek je bilo neodločeno, zato so sledila pogajanja... in CyberSam je trd pogajalec :lol: Na koncu sva se zdilala da pobriše Fotke&Video in Pripombe, doda pa športnoplezalni kotiček. Pa malo spremeni vrstni red rubrik, če dobi "pisni zahtevek" :P

To je to. Število objav na forumu se je lepo popravilo in tko naj ostane še naprej.

Jaz mislm, da lahko s to temo zaključmo.
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

Pod katero temo se bo npr. objavilo fotke s sprejema, v kolikor bo sekcija Foto&Video izginila?

LP
Rado
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Pod alpinistične reportaže, valjda :P
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

In v kateri sekciji bo ta konkretna in podobne teme, če ukinemo "Pripombe ..."?

No, ne me narobe razumet, obstajajo tudi forumi z eno samo in edino sekcijo in čisto dobro delujejo. Tako da zaradi mene imamo lahko tudi takšnega. Ne vidim pa logične povezave med željo po večih objavah in ukinjanjem sekcij.

LP
Rado
Uporabniški avatar
Stef
Prispevkov: 206
Pridružen: 09 Jul 2005, 16:01
Ime in priimek: ?tefan Wraber, okolica Orto bara

3 rubrike in 9 podrubrik NI enako bolj preglednemu forumu! Prej bolj nepreglednemu forumu

Se strinjam z Radotom in Kibersamom. Dodajanje podrubrik je po moje prej kvarno za število objav, saj se ljudem ne da 5x kliknit, da pridejo do ene zadeve (za napisat ali brat). To je potrebno tam, kjer je število objav nenormalno visoko (npr. forum na našem faksu, kjer je pred izpiti prek 100 objav na dan; tam je bilo potrebno za vsak predmet narediti podrubriko). Lahko pa se kakšna rubrika ukine, ne bo škode.

Mislite, da bodo z dodajajnem podrubrike za frikote začeli odrinjeni frikoti na debelo pisati, kako zlizani so trenutno stopi v mišji in kolk je po novem pir pri Vikiju... :wink: Alpinistični vzponi so herojske zgodbe, frikovski podvigi (čeprav lahko skrivajo precej več truda) pa izpadejo precej statistično. Včeri sm stisnu 8a... eee, en kapnik je bil moker... drgač je blo pa težko... :cool: Zato je in bo tega bolj malo, ne glede na obliko. Po mojem je bolj problem v rahlo omrtvelem ferjanu, kot pa v sami obliki foruma.
takle mamo, ce je vojna, je vojna za vse...
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Stef napisal/-a: Alpinistični vzponi so herojske zgodbe, frikovski podvigi (čeprav lahko skrivajo precej več truda) pa izpadejo precej statistično. Včeri sm stisnu 8a... eee, en kapnik je bil moker... drgač je blo pa težko... :cool:
Vsaka zgodba je lahko herojska, če jo kot tako predstaviš.
Samo brez panike.
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Rado - v četrtek smo imeli sestanek ... vlačit temo v nedogled po forumu je nesmisel.

Stef - Halooo :? :? :? Bil si na sestanku, slišal si kakšen je bil dokončen dogovor, napisala sem kako in kaj,... od kje tebi spet rubrike in podrubrike?? :x

Končno pa, naj vas rajš skrbi kdo bo skrbel za forum in spletno stran, kot pa a bo ena rubrika več al manj..

Kakšen konkreten predlog, z imenom po možnosti? Rado? Štef?
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

Stef napisal/-a:Po mojem je bolj problem v rahlo omrtvelem ferjanu...
... pa tudi v letnem času. November ni med alpinizmu najbolj naklonjenimi meseci, zato ne moreš pričakovati vsak teden 10 novih reportaž. Prepričan sem, da se bo situacija bistveno popravila, čim se bo zares začela zimska sezona.

Po drugi strani so nekateri, ki so včasih vestno objavljali reportaže, očitno zgubili motivacijo za pisanje. Zakaj, bi bilo najbolje poprašati kar njih same. Jaz motivacije nisem izgubil, sem pa izgubil "snov", saj sem v zadnjem letu dni alpinizem pustil nekoliko ob strani in se bolj posvetil potapljanju. Dvomim, da bi na tem forumu to koga zanimalo.

LP
Rado
Odgovori