Ali ima smisel nadaljevati s predavanji Kino Oko???

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
Odgovori
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

..če pa na Trdinovo pride le 15 folka, kar v tisti sobici zgleda obupno malo! :(

Te predstavitve so organizirane za člane Matice (pa tudi za nečlane), da izveste kaj novega, zaradi druženja, blablabla. Če se vam ne da hodit na ferajn, če vam predstavitve niso zanimive, ... je brez veze, da jaz še naprej gnjavim folk, Ticko odklepa in pripravlja opremo, predavatelji pa zapravljajo ure s pripravo fotk, filmov in s samo predstavitvijo.

Napovedan program bo speljan do konca, za naprej se pa ob tako bedni udeležbi ne bom več dogovarjala.

Prispevek objavljam pod diskusije, ker bi bilo fajn zvedet razloge za tako slab obisk: a je to res samo pomanjkanje časa, nezainteresiranost, ali pač izbor in program ni pravi?
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
ticko
Prispevkov: 203
Pridružen: 26 Maj 2005, 14:29
Ime in priimek: Matija Bokan; lj

Za slabe rezultate so lahko krivi edino vodilni možje pri projektu, zato zahtevam najino razrešitev. :P

v prvi fazi so predavanja namenjena spoznavanju alpinizma in športnega plezanja. v drugi fazi spoznavanju in integraciji tečajnikov v zaprti krog alpinistov in drugih članov ferajna, zato menim da ti enostavno ne bi smeli manjkati (ne da se na predavanjih pasemo sami metuzalemi :evil: ).

no vsaj tako sem jaz to doumel, kar pa še nič ne pomeni :D
Uporabniški avatar
project manager
Prispevkov: 111
Pridružen: 10 Feb 2005, 14:12
Kontakt:

...hehehehe..pridita po izpisnico :D, al kwa...
...takla mamo, pa kola se dajemo...
Uporabniški avatar
s0va
Prispevkov: 14
Pridružen: 03 Sep 2007, 19:07
Ime in priimek: Brane F. Gračnar, Ljubljana

Jaz bi z veseljem prišel kdaj pa imam četrtkove večere že zasedene :(
več furat, manj smrdet ;)
Fant s kladivom
Prispevkov: 86
Pridružen: 04 Feb 2005, 17:55
Ime in priimek: Ljubljna, Gasper Podobnik

Meni bi bilo škoda, če ne bi bilo več Kino oka! Ne vem zakaj udeležba ni številčnejša. Tudi jaz včasih ne utegnem.

Morda bi pomagalo malo več reklame v šolah našega odseka.

Jaz sem za to, da še vztrajata! :D
Uporabniški avatar
Evil Eve
Prispevkov: 199
Pridružen: 06 Dec 2005, 09:30
Ime in priimek: Eva Grosek

Se strinjam s Fantom s kladivom.
Odkar hodim na ferajn, se mi zdi Kino oko ena boljših stvari, ki se dogajajo.
Res pa je, da je blo treba prebit zid in začet hodit med stare mačke alpiniste, mlajše in starejše pripravnike.
Tko da sem za to, da se zadeva ohrani.
... da začutim, da živim...
pleskar
Prispevkov: 61
Pridružen: 05 Mar 2007, 16:46
Ime in priimek: Kristian, MB

Jst sem za, da se nadaljuje s fotkami - skoraj vedno pridem.
Pa vsakič koga novga spoznam v Bayliju.
Se strinjam, da je treba tečajcem delat reklamo za Kino Oko.
Kralj Matjaz
Prispevkov: 202
Pridružen: 06 Apr 2005, 09:51
Ime in priimek: Matjaz Jeran, Radovlca

Kino Oko je zakon!

Ampak ob četrkih zvečer delam!
Razlog za upad obiska je v parčkanju in pestvovanju na ferajnu, mogoče smo se pa zaciklal s tem Kinom Okom, npr, vem za veliko Matičarjev, ki zdaj ob četrtkih zvečer pestvajo svoja deteca, medtem ko njihove dame v toplem zavetju doma delajo vaje za moč...

Kino Oko mora živet, je pa dejstvo, da je potrebno tečajce in bivše tečajce pritegnit z zanimivimi temami.

Glih včeri sva se z Vidom spomnila ene, okrogla miza o tehniki plezanja.
Pa povabmo mojstre s ferajna, ki znajo poučevat plezalno tehniko.

In pokažemo ob flmčkih in slikicah kako je treba migat z boki in ne le z bicepsi.

Živel Kino oko
misko

Predavanji sm pripravljen nardit letos, v kolikor pride folk pogledat. (Oman in lanska NadaljevalnaŠolaPlezanja)

Pa pridite danes pogledat HABJANOVEGA MIHA, pred kratkim se je depiliral aaa diplomiral tako da nimamo razloga, da se ne spije kakega piva.


:cool:

ajt pol zvečer
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

:)
Vsi ste za kino oko, samo shit, cajta pa glih takrat noben nima :wink:

Par podatkov za razmislek: matičarska obvestila po mejlu razpošiljamo na več kot 200 naslovov, svoje vzpone je oddalo 62 plezalcev, na ferajn jih pride pa med 10 do 20 :?

Lepo , da ste se javili tisti, ki prihajate na Kino in bi prihajali še naprej, ampak bolj me zanimajo razlogi in izgovori tistih, ki jih ob četrtkih tam ni :roll:

Jeri, take ideje in pobude so super!
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
Odgovori