Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi » Dolgi prsti
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Dolgi prsti
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 21, 2005 9:15 am Odgovori s citatom
experimen

Pridružen/-aPon Mar 2005 10:36
Prispevkov14
KrajLjubljana, Primoz Kunaver

Sobotna plezarija v ?rnem kalu je bila za kar nekaj mati?arjev popestrena s kan?kom adrenalina in slabe volje. Kot ste verjetno ?e sli?ali ali pa do?iveli so se zelo razpasli vlomi v avtomobile na alpinisti?no planinaskih izhodid??ih. V soboto so v ?rnem kalu vlomili vsaj v 13 avtomobilov. Meni so vlomili ?e tretji?. Tipi?na mesta vlomov so na Jermanci, Vratih, Kotu, ?rnem kalu, Ospu itd. Tipi?no je, da kradejo predvsem denar, avtoradiov in podobnega ne jemljejo. Vrata pri vozniku zgoraj odmaknejo s pajsarjem ali izvija?em potem pa z laksom na palici zagrabijo odpira? za vrata. Ko pregledajo, ?e je kaj denarja noter, vrata zaprejo nazaj, tako da dostikrat sploh ne ve?, da so ti vlomili (to ugotovi? po razi spraskane barve na notranji strani zgorjnjega dela vrat).

Morda se da zadevi izogniti, ?e se odpira? sto??asto prelepi? s trdim srebnim lepilnim trakom.

Mi smo lopova preden smo ?li plezat videli (samo takrat ?e nismo vedeli, da sta to onadva) - mlaj?a tipa, ki sta ?akala sta v grmovju, eden je imel dalj?e lase. Mislim da se izpla?a zadeve ?im ve? prijavljati policiji (in jim tudi povedati kak?ne uporabne podatke, ?e jih kdo ima), da bodo zadevo resno vzeli. Sedaj v Kalu so sicer kar zares zastavili (skupaj kak?nih sedem policijskih avtomobilov, psi, kriminalist, itd.).

No, pa drugi? kak?no lep?e sporo?ilo.

Primus
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom experimen Pošlji zasebno sporočilo
Tenx
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 21, 2005 1:47 pm Odgovori s citatom
MICO

Pridružen/-aPet Mar 2005 18:26
Prispevkov29
KrajLjubljana

Hvala za podatke o tipih. Odkar sem streetfighter sem vedno pripravljen v grmovju ?akat na pesjana, da mu razbijem gobec in za?gem motor. ?e prosil bo, da pokli?em policijo. Lp M.
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom MICO Pošlji zasebno sporočilo
Dolgi prsti
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo