Dolgi prsti

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
experimen
Prispevkov: 14
Pridružen: 07 Mar 2005, 10:36
Ime in priimek: Ljubljana, Primoz Kunaver

Sobotna plezarija v ?rnem kalu je bila za kar nekaj mati?arjev popestrena s kan?kom adrenalina in slabe volje. Kot ste verjetno ?e sli?ali ali pa do?iveli so se zelo razpasli vlomi v avtomobile na alpinisti?no planinaskih izhodid??ih. V soboto so v ?rnem kalu vlomili vsaj v 13 avtomobilov. Meni so vlomili ?e tretji?. Tipi?na mesta vlomov so na Jermanci, Vratih, Kotu, ?rnem kalu, Ospu itd. Tipi?no je, da kradejo predvsem denar, avtoradiov in podobnega ne jemljejo. Vrata pri vozniku zgoraj odmaknejo s pajsarjem ali izvija?em potem pa z laksom na palici zagrabijo odpira? za vrata. Ko pregledajo, ?e je kaj denarja noter, vrata zaprejo nazaj, tako da dostikrat sploh ne ve?, da so ti vlomili (to ugotovi? po razi spraskane barve na notranji strani zgorjnjega dela vrat).

Morda se da zadevi izogniti, ?e se odpira? sto??asto prelepi? s trdim srebnim lepilnim trakom.

Mi smo lopova preden smo ?li plezat videli (samo takrat ?e nismo vedeli, da sta to onadva) - mlaj?a tipa, ki sta ?akala sta v grmovju, eden je imel dalj?e lase. Mislim da se izpla?a zadeve ?im ve? prijavljati policiji (in jim tudi povedati kak?ne uporabne podatke, ?e jih kdo ima), da bodo zadevo resno vzeli. Sedaj v Kalu so sicer kar zares zastavili (skupaj kak?nih sedem policijskih avtomobilov, psi, kriminalist, itd.).

No, pa drugi? kak?no lep?e sporo?ilo.

Primus
MICO
Prispevkov: 29
Pridružen: 11 Mar 2005, 18:26
Ime in priimek: Ljubljana

Hvala za podatke o tipih. Odkar sem streetfighter sem vedno pripravljen v grmovju ?akat na pesjana, da mu razbijem gobec in za?gem motor. ?e prosil bo, da pokli?em policijo. Lp M.
Odgovori