A je še daleč, Ata Smrk?

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Evil Eve
Ime in priimek: Eva Grosek

... sva z Ano R. spraševali Žigata med tekom po golovških klancih. Nismo pa bli edini Matičarji, ane Marinka, Katja in Pimož?
Marinka
Ime in priimek: Marinka Simec Romih

Ja, luštno smo se imeli! Naša trojka 3K NA REFERENDUM je na startu pozdravila ata Smrka in še dve smrkljici, nato pa se pognala po trasi, da se je kar prašilo. Na koncu je trojka - po emšu in glavi najvišjega že skoraj v ligi sivih panterjev - dosegla 23. mesto od skoraj 400ih. Drug teden odpikam še Radence, nato pa: plezanje here we come! Plus, začenja se tudi letni del alpinistične šole. Juhej, juhej! :wink:
Uporabniški avatar
en Matej
Ime in priimek: LJ

Trasa mi je bolj všeč, kot prejšnja leta.
Samo za psiho ni dobro, če te tolko penzionistov prehiti. :wink:
Samo brez panike.
Uporabniški avatar
Sigy
Ime in priimek: Žiga Erman

imeli smo modre majice...
na splosno pa... u izi sprehodek, sam vse me neki boli.... :shock:
khm.. plezanje, kaj je to?
zaspanka
Ime in priimek: Manca, Jesenice

... še kakšne matičarske teniske so topotale po golovcu v soboto... zMaja in zaspanka sva se tudi pretegovali na 12 km... meni je bilo všeč - manj klanca kot lani, edino... žeja, žeja... je bila samo ena postajca, pa še ta malo pozno...

en počasen pozdravček!

p.s. itak laufam samo zaradi majčke ;-)
Na juriš! :P
Uporabniški avatar
project manager
Ime in priimek: Primo? Leban, Ljubljana

..hehehe..prvič penziči, drugič te dotolče, ko pogledaš rezultate...sicer se pa da dihati, sploh kasneje na analizi..
...takla mamo, pa kola se dajemo...
Uporabniški avatar
zMaja
Ime in priimek: Maja Starc

Pa kaj češ boljšga, na štartu ti pleh muska igra, klanc je strm in ga je hitrej konc 8), majčka dopolni kolekcijo črno-zelene tekaške kolekcije majic iz lanskega leta... Drugo leto bomo pa še kakega penzionista več prehitel. Če bojo spet čokolado vmes talal pa sploh :wink:
Odgovori