miheličevega opisa glede zavijanja levo pred previsom se seveda nisem držal ker sem desno opazil lepo zavibit klin, kar sem že po 5m obžaloval (čist podrto, odtrgal se mi je še grif,...
sestop pa kalvarija, ki jo že skoraj vsi poznate.
lp
PS: Prijazen gospod se mi je zelo prešerno nasmejal kje sem sestopal in mi sevda zravn zaupal da je ta varianta sestopa (okoli tosca,..) za nepoznavalce in da se da zelo elegantno sestopiti v Krmo iz malega draškega vrha ali pa po zimski grapi med toscem in V draškim vrhom. Če kdo vsaj eno varianto pozna, bi bil zelo hvaležen navodil, ki bi verjetno kar precejšnim prišla prav
