Mala Raduha

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
merman
Prispevkov: 464
Pridružen: 10 Mar 2005, 10:08
Ime in priimek: matevž jerman

Včeraj sva se z Ortičem že v dopoldanskih urah podala pod Malo Raduho - udoben dostop in kratka, za vremenske neprilike ugodna stena (stenca)). Po predlogu lokalcev sva najprej preplezala smer ZZ nato pa še Zagorčevo smer. Slednja je pravi biser in jo priporočam vsem, le ob izstopu je treba biti pazljiv, ker zgleda tako kot bi se velikan bol slabo tetris igral :lol: in grozi izpad zgornjih par metrov stene. Sestop ponuja možnosti gobarjenja, pivo pa se dobi tudi na kmetiji pri Bukovniku (po spodobni ceni).
pučas pa z´andahtjo!
Odgovori