Vzpon zopern, ker je bilo trdo kot kamen, posebi še če si Aspuh pa ti na psih manjka dlak
Na vrhu gužva, ki je po samoti, ko smo rinili navzgor nismo pričakovali, potem pa hitro navzdol.
Smuka: malo skoje, mal trdega, mal razritega, pol pa še pravi rodeo po hosti. Bolje bi bilo težko;)
Ob 15h že v ljubljani, brez tako želenega pira:(, ga bomo že nadoknadl, konc koncev smo šli smučat ne pa pit:)
