Stol iz Bodentala

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
ticko
Prispevkov: 203
Pridružen: 26 Maj 2005, 14:29
Ime in priimek: Matija Bokan; lj

Včeri smo se 3je mladci zapelal na Kohrroško, kot se je že na dovozu pošalil Lampreht.

Vzpon zopern, ker je bilo trdo kot kamen, posebi še če si Aspuh pa ti na psih manjka dlak :). Še dobro da je bil Miha taka dobričina in mu je na svoje trpljenje odstopil srenače.

Na vrhu gužva, ki je po samoti, ko smo rinili navzgor nismo pričakovali, potem pa hitro navzdol.

Smuka: malo skoje, mal trdega, mal razritega, pol pa še pravi rodeo po hosti. Bolje bi bilo težko;)

Ob 15h že v ljubljani, brez tako želenega pira:(, ga bomo že nadoknadl, konc koncev smo šli smučat ne pa pit:)
Odgovori