Kofce

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
javoršek
Prispevkov: 390
Pridružen: 09 Jan 2010, 18:07
Ime in priimek: lj

Smo se s familijo danes "spravili" na Kofce.Sem malo višje od koče naredil prerez snega,ki ga je en meter, novozapadlega pa 40cm.Naredil sem še preizkus trdnosti snežne odeje z Norveško metodo, ta novi sneg sploh ni tako slab, spodaj pa je zelo slabo(4. stopnja),na tej strmini(25st.) je dokaj varno, je pa vprašanje na kakšnem naklonu bi se pod obremenitvijo splazilo.Odsmučali smo od križa(1530m),je nekaj skorje,spodaj v gozdu pa pršiča da prav pridejo očala da ga ne dobiš v oči....,res uživaško smučanje čez gozd.Par slikc na TKG.
SREČNO
Džoni
javoršek
Prispevkov: 390
Pridružen: 09 Jan 2010, 18:07
Ime in priimek: lj

Da pa je bil dan polno izkoriščen, pa ker avto že kar sam zavije proti gorenjski smo šli za skoraj pet ur še v Mlačco, no potem pa je bil že kar problem volan držat.....

Led pri nič stopinjah, pa idealen...,pa sami....
Džoni
Odgovori