Kofc

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
javoršek
Prispevkov: 390
Pridružen: 09 Jan 2010, 18:07
Ime in priimek: lj

Na Kofcah vse" po starem", modro nebo, svež sneg, pa uživancija pri smučanju-v "višjih nadstropjih" se obletavajo plazovi tako da z vrhov smučarija prihaja....(slikce TKG)

SREČNO
Džoni
Odgovori