Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Novice » Plezanje na OŠ Nove Jarše
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Plezanje na OŠ Nove Jarše
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 10:34 am Odgovori s citatom
bednik

Pridružen/-aPet Feb 2005 20:06
Prispevkov219
Krajrok_blagus

Matičarski termin v torkih od 19 15 do 22 00 je do nadaljnega ukinjen.
V kolikor nam v doglednem času (rok je do konca leta) ravnateljica ne dovoli ponovne uporabe termina, vam bomo seveda povrnili denar za letne karte (če ni Jerman že vsega zapravil).

Prosim, da odločitev ravnateljice spoštujete.

Vaš načelnik
Rok
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom bednik Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 11:25 am Odgovori s citatom
merman

Pridružen/-aČet Mar 2005 10:08
Prispevkov463
Krajmatevž jerman

Sm že use zapravu Embarassed tko da na dnar pać ne računat Rolling Eyes

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 12:40 pm Odgovori s citatom
BostjanR

Pridružen/-aTor Mar 2010 16:18
Prispevkov15
KrajMengeš

Kje pa bomo raztegovali stabilizatorje z Nasty? Crying or Very sad So še kakšne druge opcije?
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom BostjanR Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 12:53 pm Odgovori s citatom
MarkoLj

Pridružen/-aPet Nov 2010 18:47
Prispevkov7
KrajLjubljana

Ser res ne da nič več narediti? Stena ima kvalitetne, daljše smeri. Prav tako je na steni en termin za otroke v sredo? Škoda bi bilo celotno stvar kar podreti.
Glede na to, da je imela zadnje čase snažilka v torek zvečer konstantno pritisk okoli 200 zaradi zamujanj (po svoje jo razumem) in se stanje očitno ni izboljšalo, bi bila varianta, da se proba izpogajati termin do 21:45h, tako da je ob 22h v telovadnici tema. Prav tako bi se morda lahko s snežilko dalo doseči kompromis v obliki kakega uporabnega darila, ipd? Ni treba, da je drago. Toliko, da ima občutek, da se ne "žrtvuje" zastonj in da se njena žrtev ceni. Tako ravnateljica kot snežilka so samo ljudje in če se jim ponudi nekaj, kar se jim bo zdelo spremenljivo, se stvar lahko vrne v stare tirnice.

PS
Samo predlogi v razmislek.
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom MarkoLj Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 2:57 pm Odgovori s citatom
bednik

Pridružen/-aPet Feb 2005 20:06
Prispevkov219
Krajrok_blagus

martinček, saj ne zameriš, da ti vzamem besede iz ust? Ravnateljica niso človek!
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom bednik Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 3:28 pm Odgovori s citatom
bikec

Pridružen/-aČet Maj 2005 10:12
Prispevkov317
Krajanže martinčič

Hvala Rok!
Kar se tiče pravočasnega odhoda iz telovadnice je pa takole. Ob 22.00 se termin konča, tako da smo od 22.15 zunaj, takrat snaža zaklene. Termin imamo sicer do 22.15! To pravilo so dolžni uveljavljati prisotni redarji. Zato so tudi tam. Kakšna je bila pa praksa letos pa res ne vem. Mam pa občutek, da snaža mal preveč osebno jemle uro. Jo seveda zastopim, da se ji ne da tm bit, sam mal pa pretirava.
lp

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2010 4:11 pm Odgovori s citatom
Evil Eve

Pridružen/-aTor Dec 2005 9:30
Prispevkov199
KrajEva Grosek

Resno upam, da se bo dal za torkov termin še kaj zment. Sploh zdaj, ko mamo res super smeri.

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 07, 2010 10:54 am Odgovori s citatom
KatjaR

Pridružen/-aPet Maj 2008 14:09
Prispevkov97
KrajKatja Rostohar

Živjo,
kot redarka sem dostikrat govorila s snažilko, ki je kar naprej jamrala, da ima otroke in da nej se čim prej spokamo iz telovadnice, da čim prej pospravi in gre domov.
Termin je bil do 22h, mi smo bili po večini vsaj 5do zunaj pred vrati [ko sem videla letošnji termin 22.15 ... to bo štala, k bi vsak še rad sam še eno smerco splezu ... folka je pa kr dost].
Pomoje bi se dalo zmenit, da je termin do 22, mi pa se potrudmo, da se pleza do 21.45h, redar pospravi steno ... ostali pa čim prej spokajte ven - domov, gostilno ... da ne bo hude krvi z zaposlenimi. Če bomo prej veni nas bodo bolj spoštoval in mogoče še kak termin dal ... škoda, k stenca postaja vedno bolj plezljiva.
LP; K

PS: pritisk čistilki začne naraščat že 15do10, in doseže vrelišče ob 22h, 22.15 se ji že rola ... takšna je moja izkušnja

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 07, 2010 12:20 pm Odgovori s citatom
Stef

Pridružen/-aSob Jul 2005 15:01
Prispevkov206
Kraj?tefan Wraber, okolica Orto bara

@bednik: kaj pravijo staroste na PD? Bodo šli tja?

S Snažo bo vedno problem... Tudi če gremo mi ven ob 22.00 se ji meša, ker mora bit tako dolgo tam. Njej bi se mešalo tudi ob 21.00 ali pa 20.00. Tako da je vsako dogovarjanje v tej smeri brezvezno. To se moramo zmenit z ravnateljico, da naj snažilka ne teži nam, ker mora tam viset (čeprav jo povsem razumem...). Ampak osnova tega dogovora mora biti NAŠA TOČNOST!

VSI VEN IZ TELOVADNICE OB 22.00!, potem se še pospravi itd

To pomeni, tudi če si ravno naredu detajl, ki si ga drkal 3 mesece, se ob 21.50 spustiš in greš dol. Brez izjem in samošetosmer variant.

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 07, 2010 2:56 pm Odgovori s citatom
Evil Eve

Pridružen/-aTor Dec 2005 9:30
Prispevkov199
KrajEva Grosek

Lani, ko sva bila redarja Gašper in jaz nismo niti enkrat prepozno zapustili telovadnice. Držali smo se vseh dogovorov in pravil. Tudi magnezija v prahu nismo uporabljali. (Res je, da smo ga letos na tekmi uporabljali vsi).

Tako da ne razumem najboljše, zakaj bi bila snaža tako na koncu z živci.

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 07, 2010 4:36 pm Odgovori s citatom
Stef

Pridružen/-aSob Jul 2005 15:01
Prispevkov206
Kraj?tefan Wraber, okolica Orto bara

Evil Eve je napisal/a:
Tako da ne razumem najboljše, zakaj bi bila snaža tako na koncu z živci.

...ker mora tam viset do 22.00... preprosto zato. Ampak to ni naš problem.

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 07, 2010 5:03 pm Odgovori s citatom
merman

Pridružen/-aČet Mar 2005 10:08
Prispevkov463
Krajmatevž jerman

debata in pol, ni kej...

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 07, 2010 8:53 pm Odgovori s citatom
Verho

Pridružen/-aNed Jan 2010 8:37
Prispevkov19
KrajBlaž Završnik

Redarja letos sva midva z Mermanom.

Ko sem bil js tam smo vedno šli iz šole do 22.15 kot je dogovorjeno, ponavadi prej. Snažilka nam nikoli (vsaj ne da bi jaz vedu) zatežila.

Kaj naj pa bi bil uraden razlog, da se termin ukine? Načelnik?

p.s.: Danes sem bil tam, ker ne berem bloga. Prvič sem srečal snažilko, ki me je začudeno spraševala če "naših ne bo". Pol pa kao "jebiga" skomignla z rameni in šla. Kaj se zares dogaja?
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Verho Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 10, 2010 10:47 am Odgovori s citatom
KatjaR

Pridružen/-aPet Maj 2008 14:09
Prispevkov97
KrajKatja Rostohar

Ojla,
spoštovanje redarjam in vsem ki pri tem pomagate, upam da se
problem čim prej odkrije in odpravi, da nam mišice preveč ne
zakrnijo.

LP K

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Novice
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu