Registracija

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
Odgovori
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Nenadoma se je pojavilo pet novih ?lanov.
Lepo, da ste se odlo?ili registrirati. :D Preberite si vsaj prvo vrstico dolgo?asnega teksta, s katerim ste se strinjali pred registracijo. Va?a identiteta naj bi bila znana vsaj ?lanom ferajna.

Verjamem, da spadate med tistih 99,9% slovencev, ki so naredili vsaj nekaj razredov osnovne ?ole. Od preostalih 0,1% je itak ve?ina ?e registrirana na na?em forumu.

Vabljeni k sodelovanju. Pa brez zamere.

Lp. Matej
Samo brez panike.
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Tako je, Matej. Jaz te 100% podpiram. Tud jst sem ?e hotla neki napisat na to temo, pa sem si rekla naj bo enkrat za spremembo kdo drug "ta siten" :evil:
Mogo?e bi pa administrator lahko registracijo tako sfriziral, da se ne bi bilo mo?no registrirat brez vseh podatkov.
Pa ?e en predlog: v diskusijah naj sodelujejo samo prijavljeni osebki!
Haug! aja, pa dobro jutro vsem :D
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

O, pozdravljen mladi ?lan ferajna, enMatej - svet poverjenikov te je ravnokar s konsenzom potrdil za poverjenika za moralno-eti?na vpra?anja delovanja na svetovnem spletu in nadagenta za protiobve??evalno elektronsko delovanje! 8)
Dobrodo?el v dru?bi mati?arskih poverjenikov - ?e?ke / poverjenika za alkoholizacijo, Magija / protikorupcijskega poverjenika in Slejca / poverjenika za alpinisti?no te?enje! :D

Kar se pa ti?e novih ?lanov - jim ne gre zamert, so pa? iz frikovskih vod in se na alpinizem ?ele privajajo :roll:
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

No se je mal ?e pomagal vsaj pr polonki. Lepo pa da ?e kdo drug tud mal te?i in da bo prevzel to grbo od mene.
Divjakinja tvoj predlog o imenih je dober, a ?el ?e prediskutiran in te?ko izvedljiv.
Kar pa se ti?e prijavljanja je tako da se itak lah prjav? z la?nimi podatki pa je. Zato se mi to zaenkrat ne zdi smiselno. ?e bo pa kdo zelo srou ga mo pa skenslal pa je.
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Sej ne da bi dvomla v na?e cajber ase, ampak zakaj se pa da v galeriji slik omejit kdo lahko gleda kaj in kdo ne?

Kar se pa registracije ti?e, mal sm sicer ?e pozabla kako poteka ampak ob prijavljanju na kak?en drug forum so rubrike, ki jih nujno mora? izpolnt in ena izmed njih je ponavad tud e.mail naslov na kerga dobi? potrditev, da si se registreru. ?e si si vse skup zmislu - nema registracije. A ni tko? :? :?
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

Valda se da omejit da mor? bit prjavljen da lah pi?? ampak sej pravm se mi pr diskusijah to ne zdi smisln zaenkrat. Sej ?e k?n Gost kj napi?e je u?as tud ok in kot pravm ?e bo pa zlo te?u se ga pa kensla. Dokler pa so to majhne preverznosti pa naj bojo. Seveda se pa lah odlo?mo tud za tvojo varjanto obvezne prijave.
Pri Registraciji je pa tko da je sam mail obvezn, ampak mailov mam lah tud js 100 na razli?nih naslovih in po se seveda lah registrira? z enim od svojih stotih mailov ki nimajo nikakr?ne povezave z mano.
Js mislm da je bolj va?n da se identiteta pri registraciji napi?e da se ve kdo stoji za enim nickom.
polonka
Prispevkov: 90
Pridružen: 31 Mar 2005, 14:19
Ime in priimek: polona ziherl

:oops: ja, res sem povr?no prebrala tiste registracijske obveznosti, ampak kot je Cybersam ugotovu, mi je kritika zalegla.
Sicer pa je bistvo da u?ivamo, kjerkol ?e smo oz. tud ?e smo sam friki pa ne (?e) alpinisti - a ne Slejko :D

pa pozdrav od novope?ene forumovke
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Misl? ... Slejc? :?
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

Bravo polonka, ?estitam za prvo objavo.
Ti kva pa ja tale NAMEJ. A mate frikoti svoj forum al kva? To mi pa zdej n? ni jasn.
Glede na to da noben ne prebere tisga ob registraciji predlagam, da se da not vrstico kjer bi pisal, da ob registraciji prostovolno odstopi? vse svoje imetje AOju pa bi blo. Kva bi bli bogati.
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Prebrala sem nekej prispevkov iz tadruzga foruma, upam da moj ?ivopisni besednjak ni vplival na so?nost opisovanja visenja v ?tantih 8)
polonka
Prispevkov: 90
Pridružen: 31 Mar 2005, 14:19
Ime in priimek: polona ziherl

ja, Slejc sem mislila, se u?im...
kaj je s forumom Nemej (ebat)- to ti pa raj ob pivu enkrat razlo?im, ni n? tazga, ne se bat, jest sem se ?e zaprisegla AO-ju
Odgovori