Lucifer

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

V soboto je Samo peljal Mateja in mene na obisk k Luciferju. Z Matejem sva se strinjala, da Lu?ko sploh ni tak bavbav, ?enske ga lahkoto speljemo na tanek led.
V prvem cugu se mi je sicer zanohtalo, zato se mi je kar malo zameril. Ampak drugi cug je zelo lep in z Matejem ocenjujeva ?tant s tremi zvezdicami in pol (ker tisti udoben kav? ni bil usnjen). Kdor ne razume, ni bil tam :lol: Ker sva dva te?ajca, sva seveda se?trikala cel pulover iz preostale vrvi in ga na koncu tudi odpletla. Od tam je ?lo po lepi pre?ki seveda samo ?e navzgor in v dobrem ledu.
Proti koncu sem se s sposojenim Axarjem v desni roki po?teno kresnila po prstih, ampak juna?ko po?rla krik bole?ine, zato slap v celoti ?e stoji. Zadnja dva cuga sta kar vodnata. Sestop si lahko polep?ate z dri?anjem po riti, lahko pa s seboj trogate tudi sanke. Potem smo ?li za kondo na sprehod v Martuljek.
V slapu je bilo tisti dan (vsaj) pet navez, nekatere so se potem dobile v Alja?u, da niso prehitro pri?le domov. Tam jih je najbr? ?e ?akal drug Lucifer... :evil: Zve?er je sledil schnellkurs v turno smu?anje za naslednji dan...
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Pletenje puloverjev in ?alov v Luciferju se mi zdi nekam znano. :?
Mogo?e ima res be?tija prste vmes? :P

A ste prebral na Gore in ljudje prisevek od Kozjeka. S kak?no opremo sta asa tole zlezla pred 24 leti. UF, UF!!!
Samo brez panike.
Odgovori