Stran 1 od 1

Arco za praznike

Objavljeno: 26 Okt 2006, 14:28
Napisal/-a tagajstna
Kruhi in jst se spravljava v Arco od sobote do srede. ?e je ?e kak interesent, naj se javi!

neda

Objavljeno: 27 Okt 2006, 12:28
Napisal/-a mort
Hej,

a imata prostora ?e za dve??

S soplezalko tudi greva v Arco, isti termin. Midve vaju oba te?ko zba?eva v njenega Unota:). Se pa priporo?ava...


morticia_46@hotmail.com
al pa kar 031 383 199, da dore?emo

sonca,
nina