Stran 1 od 1
Pakla v slikah
Objavljeno: 07 Nov 2006, 10:18
Napisal/-a Spasiba
Objavljeno: 07 Nov 2006, 13:22
Napisal/-a Angel Ann
ja, za razliko od lani je blo maticarjev (in ostalga folka) precej mn, tko da so pol za zabavni program poskrbel akademci in njim pridruzeni clani...glej 7. sliko
Objavljeno: 07 Nov 2006, 13:38
Napisal/-a Dejan
Ej, An?ka, tebe pa v ?asu alke (s sedme slike) ?e ni blo dol
In tud akademci so mel hudi?ev mal veze z njo...
Mimgrede: sva z Davorjem nastopila v velikem finalu

,
pol pa pogorela, ker je bla polovica tima ?ist nemotivirana z nagradnim skladom

Objavljeno: 07 Nov 2006, 17:24
Napisal/-a bikec
Kaj ste to po?el

Vsake o?i majo svojga malarja ...
Objavljeno: 07 Nov 2006, 20:24
Napisal/-a labro
Intermezzo v Paklenici ...
in v Dabarskih.

Objavljeno: 12 Nov 2006, 18:05
Napisal/-a Spasiba
Objavljeno: 13 Nov 2006, 08:31
Napisal/-a ortic
men se zdi,da na prvi sliki oz vseh slikah, od spasibe vidm jest moj strik!a je to res al se motm.ce je res, prcakujem od vsakga v navezi vsaj eno pivo:)!!!!
Objavljeno: 13 Nov 2006, 08:31
Napisal/-a ortic
men se zdi,da na prvi sliki oz vseh slikah od spasibe, vidm jest moj strik!a je to res al se motm.ce je res, prcakujem od vsakga v navezi vsaj eno pivo:)!!!!
Objavljeno: 13 Nov 2006, 15:16
Napisal/-a Spasiba
Menda se bojo v ?etrtek en pive pile...