Samsara
Objavljeno: 14 Nov 2006, 20:04
Malce z zamudo, k racunalnik neki rihtam. Pa vseeno. V soboto mi je
uspelo splezati Samsaro 8a v Misji peci. Drgac je vreme noro letosnjo
jesen in cim vec navalite na primorsko pred zimo.
uspelo splezati Samsaro 8a v Misji peci. Drgac je vreme noro letosnjo
jesen in cim vec navalite na primorsko pred zimo.