Stran 1 od 1

Samsara

Objavljeno: 14 Nov 2006, 20:04
Napisal/-a Jani
Malce z zamudo, k racunalnik neki rihtam. Pa vseeno. V soboto mi je
uspelo splezati Samsaro 8a v Misji peci. Drgac je vreme noro letosnjo
jesen in cim vec navalite na primorsko pred zimo.

Objavljeno: 15 Nov 2006, 11:37
Napisal/-a Sigy
:cool:

cestitke JV! Keep up!

lpz