Danes sva z Nedo zlezla Uro?evo grapo nad Vr?i?em. V dobrih razmerah se grapo bojda popika, tokrat pa je nudila zanimivo kombinacijo drytoolinga in plavanja v pr?i?u. Skalni skoki niso zaliti, ker je premalo snega.
Skupaj z AŠ06 smo se odpravili jest, merman in ortič na vršič, kjer smo jo pa mi mahnili v uroševo grapo, je malo lepše zalita kot je bila v prejšnih tednih, vendar morš en skok še vedno potulat