Nad ?itom glava, Steber ob Kamenkovem kaminu

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Steber je skoraj suh, z minimalno snega, tri ure dnevno na son?ku. Ravno dovolj, da zleze? ?ez in odabzajla? 3x60 m nazaj h gojzarjem. Ne morem pa ne morem se spravit v en safr ... :lol:
Zlezla z Jano v?eraj, potem ko sva si od blizu pogledala zafrajhano in mrzlo severno stran te iste gore in Nedo in Gregorja med plavanjem v snegu.
Odgovori