Me?ana odprava Ljubljanskih in Mariborskih alpinistov.
Snega je bilo bolj malo, zato pa smeha toliko ve?.
Ve?ina skokov je nezalitih, orinetaciskih te?av zaradi velikega obiska smeri ni bilo
utrinki iz nepozabnega izleta
http://www.planinskodrustvo-ljmatica.si ... ?album=118




