Jezersko, Teranova
Objavljeno: 16 Feb 2007, 23:21
U četrtek sva mela s čečko mini izlet na Jezersk, je blo fajn enkrat za spremembo bit sam u hribih, edin gazt u un frišn sneg kmal začne presedat




Topel domek za vsakogar.
https://www.pd-ljmatica.si/forum/phpBB2/
https://www.pd-ljmatica.si/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=1344

