Pripravni?ka grapa in nas znanec

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

Pst, pst, pst, noben nc povedat o moji nedeljski kondiciji. Sicer je bil pa dan pravi soncni metek, a ne. Pa cesta cez Vrsic po dopoldanskem soncu prevozna tud kot Slovenska sredi Ljubljane.

Ampak, jaz bi rad povedu nekaj drugega. A se spomnite tega gorskega tovarisa, ki skrbi za naso slavo (in mrzle podplate;))? http://www.pzs.si/forum/viewtopic.php?t ... 2b30b05784

[smilie=hi ya!.gif]


Da ne bom tok redkobeseden pa ?e mal opisa, ker to je bil pa moj najbolj dbest izlet dosedaj: Prvi del nedeljskega tecajniskega fajta je mnil , cesta je bla le micken lepsa kot zadnjc, v znamenju ene- ne nase , zakuhane petke, na dveh avtotih se je strgala ketna, baje je en ns avto tud mal zakuhu, nekaj tipckov in bejb je treniralo poletno voznjo na havbi cez portorosko rivo, par tipckov pa je vztrajno slatal zadnjice jeklenih konjickov. Baje so avtomobilcki od slatanja tok zardeval, da sta pol dva tud zakuhala. Ker avtotek pa je najdlje prsu brez ketn in porivanja pa se tud zna!!!. :evil:

Ko smo se zbral na vrhu vsi - takrt je blo v splosno zadovoljstvo ze jasn, da sonce je in bo in da je dan mega, smo se zagnal v strmino, direkt po grpaci proti vstopu v pripravnisko. Tovaris 2 je v strmini pripravu preskus snezne odeje, ki je deloval do prve plasti, potem ga je z elegantnim skokcem z desne onesposobil Tovaris 3. ?ut cez grapo je bil fantasticen, mal smo se iskal - moi v oprimkih, ceprav z enim cepinom res ni najlazi, zdel se mi je tud da Tovaris 1 razmisja kako bi mi cepin zabu v glavo.

Od Grebenca naprej pa cista poezija, sem ?u raj ;) kr zadnji, da sem si v miru ogledal mimoideoce lepotice, blabla. na vrhu pa je blo spet kt v portorozu, soncna ocala, sminkerska oprema, bordi, dile in pa seveda ponos nad lepim vzponom. Vsi Tovarisi pa so seveda carji, k smo se tok lepo mel!

Pa ?e to: snezna odeja baje ni cist stabilna, so pa stengce akr fino zacementirane.
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

Ne morm bit tih

Dejmo se eno rubriko odpret kjer bomo pisal kok cednih deklet smo srecal na kaki poti - ne mislm nasih, er bi nase blondinke, crno,rjavo itd laske itaqw zasencle vse druge, ampak tko no, da niso nase.

K mene je gor grede ustavla ena punca s kuskom pa je lekla, a si ti iz tiste skupince k so tok pred tabo. Jezesna no, a zakaj si pa ti tok za njimi? Punca, tih bod, mam cepin v roki, na glas pa: jh ne vem, micken me kondicija daje. In pol skomp, skopmp se neki lovim, njen kuza pa skece okol, ona pa prav: ja a niso kuzki srecni k majo ster noge pa lazi premagujejo strmino - kwa!! us dubla cepin u rit: naglas pa: ja, hehe, so pa res srecni. Poj je opa reva cakal, da jo za telefonsko vprasam, japajade, us ti moj moski ego zalla.

Pa pridem na vrh pa en hrapau glas k is filma uauaua fantje a ni dobr pa se ne vem kej, ena bjonda, ql v temnomodri obleki, sm si mislu, cak avsa, da caj spijem pa mamico poklicem, bos ti mene klele na 2300 pallla.- Sam je bla mau prevec enrgicna - migala je. :)

No ja tok sm jz opazu...
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Kwa je zdej, ?kor?ki te?ajni?ki?! Tud glasu ni od vas ... a ste bili na tem izletu na Mojstrovki, al ne? :?
No, ?e pra?ate mene, se spomnim samo pre?vicanih fac z velkimi u?ki, pa zmede, pa ob?utka, da se vam vse prehitr dogaja ...
In ?e dobr premislim ...?e en dan, pa na ferajnu ne boste ve? najmlaj?i! ?estitam! [smilie=kiss of love.gif]
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Kaj pa prekrasnega dneva, neba brez obla?kov, razgleda da te kap, suhih jabolk in sliv :wink: A tega se ne spomni??
Mal matranja pa mora bit, druga? ni u?itka [smilie=love sick.gif]
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

hojla, blo je res lu?tn, v drugem naskoku nam kon?no je uspelo prit na vrh Male Mojstrovke. ?e dobr, da ni blo preve? plazovito :wink:
?e pri vstopu v grapo nas je pozdravil majhen plazi?, ampak to je ?ist normalno so me potola?il :roll: pa totalna ?ajba& vro?ina, ?e ?vic perilo je bil preve?. 8) sicer sta bila dva skokca v pripravni?ki, loh bi blo mal bol zalito. ampak zelo lepo...
se ?e veselim velikega kleka, ?vical in scal bomo kri s slejcem, ?e vidm- mogo?e nas je tovari? samo res mal preve? razvajal :? :roll: no ja...
kokr je dons lep dan pa vidm, da bo treba res it kej na primorsko, juhu, poletje je tu! [smilie=mylove.gif]
u?ivite!
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

So ene groznje okrog Kleka okrog fogla prplavale - ja a ni tm ena ko?ca, kamor se zate?ejo uni...

Mislm kaka moralka je zdej to, u napad, doklr gre, ?e bo pa nevarn, pa bej?mo. Pol pa na apfel strudl in pir. Taka je na?a, pripravni?ka... Borit se je treba.

WR, spomnim se razgledov, jabolk in sliv pa ne, verjetn jih je spet po?re?ni fant vse pojedel, pravzaprav sem kar prepri?an da jih takrat ?e davno ni bilo ve?. Sej sm hotu sam mau tko napisat no, druga?, tko no, sej ve? no. :roll:
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
Odgovori