Stran 1 od 1

češka

Objavljeno: 16 Apr 2007, 22:00
Napisal/-a ortich
Mi gremo za prvi maj za par dni na česk na pocen per in mal plezat.Če koga zanima in misle, da je zaželjen v naši družbi, nej me pokliče!

nekej info:
http://www.czechclimbing.com/

Objavljeno: 17 Apr 2007, 12:16
Napisal/-a Angel Ann
fajn bi blo, da se o tem mal bl natancno zmenmo na ferajnu ta cet. sli bi v pet 27., pa vsaj do sre 2. maja. 3 avti smo ze skor polni, sam vec k nas gre, bl bo zanimiv, ane:)?!
q<c

Objavljeno: 17 Apr 2007, 21:10
Napisal/-a ortich
ucasih je ze en prevec.pa mislm, da si ti ena izmed unih oseb :shock: :D.drgac pa pomojem pride bl upostev sobota k pa petek, edin ce ana do takrt nrdi vozniski izpit :) pa tud v cetrtek se bomo bl mal zmenil, ker mene ne bo na ferajn, tko da..tist ka je za nej poklice, jest ne bom nobenga! [smilie=call me.gif]

Objavljeno: 17 Apr 2007, 21:19
Napisal/-a Angel Ann
tok da veste kdo je sef:p
[smilie=real mad.gif]