Stran 1 od 1

Hribi jutr?

Objavljeno: 05 Jul 2007, 15:18
Napisal/-a knop
Živ, bi koga mikal jutr skočt mal v hribe poplezat, predvidoma Kamniške?

Lp jernej 041 215 079 :wink: