Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi » Učno obleganje Velike Mojstrovke
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Učno obleganje Velike Mojstrovke
PrispevekObjavljeno: Ned Jul 06, 2008 6:38 pm Odgovori s citatom
zaspanka

Pridružen/-aPet Okt 2007 8:40
Prispevkov170
KrajManca, Jesenice

Sobota po dežju in v meglicah, pred odpravo in pred poletjem... po kratki noči za punce (pametno smo se odpravile spat v Kočo na gozdu, da bi za zbor ob šestih lahko vstale urco kasneje in ja, vstale smo že kasneje, zaspale pa najbrž tudi Smile žur mladih tolkalcev in maraton polhov sta bila dobra šola, zakaj naslednjič te napake ne bomo ponovile)... napad Rokovih tečajcev (2:3 za ženski spol Wink ) na Veliko Mojstrovko. Rezultat:

Steber revežev za Marinko in Kristiana v Rokovem vodstvu, light and fast in tokratni izlet je razkril Kristianovo 'hibo' - pol kile kruha v nahrbtniku (mi2 s Katjo se najbrž še nekaj časa, če sploh, ne bova znebili oznake, da nosiva s seboj v nahrbtniku deset kil rozin - Katja in šest litrov vode - jaz),

Smer Debelakove za naju s Katjo; ona v družbi Dejana, jaz Mateja; ni bilo samotno (smo bili pač štirje), vroče pa tudi ne; sprožili smo kar nekaj kanonad, nismo pa preverjali, če je kakšna ovčica spodaj podlegla. Na srečo za nami ni bilo drugih Smile, samo megla pod ritjo in nori razgledi vsenaokoli nad meglo,

Kovinarska smer za Mateja pod Davorjevim vodstvom; tudi onadva light and fast, na pivu v Koči na gozdu pa že precej pred nami Wink

Po Martinčkanju na vrhu (dobrih šest ur nam je vzelo uživanje v vertikalnem učenju) vroč sestop do avtov na Vršiču, z obveznim ritjem po šodru in po rušju (kdor ne gleda okoli, se bo pač naučil, da bo to naslednjič storil - čeprav v senci, se mi plazenje po kilometru rušja ni zdelo prav prijetno, štrik bi pa očitno rad ostal v senci, ker se mi je milijonkrat zapletel; in ne, nisem ga preveč grdo zvila Rolling Eyes ), potem pa olajšujoč prehod iz belih čeveljcev v sandalčke in mrzle žemljice v Koči Razz Veliko smeha v prijetni družbi, golaž, krapi (brez okusa mulja, pač pa s skuto), ričet in še kaj... Razširjena matičarska družba (Grega M in (še) en Matej sta prišla na Vršič na štrukle, he he; seveda plezalno zaslužene) in fajn zaključek lepega dneva. Sedaj pa šolske počitnice do jeseni Sad zato se poročevalka poslavljam.

Fantje, hvala in se priporočamo še za kakšno plezarijo (vaja dela mojstra).

Rok (in ostali odpravarji), srečno!

Uživajte pa vsi!

Aja, kar se slikc tiče, pa že veste, kako gre Wink

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 06, 2008 6:42 pm Odgovori s citatom
Dejan

Pridružen/-aSre Feb 2005 13:07
Prispevkov137
Krajdejangrigillo

not mač of d slikce
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Dejan Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Ned Jul 06, 2008 6:53 pm Odgovori s citatom
Evil Eve

Pridružen/-aTor Dec 2005 9:30
Prispevkov199
KrajEva Grosek

joj, tole se pa fajn bere.

manca, ob telih tvojih opisih se vedno znova vprasam, ce se nisem narobe odlocila, da nisem sla se enkrat v letni del alp.sole.

no, ja....
sm bla pa vsaj na eni fajn poroki Smile

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 06, 2008 7:30 pm Odgovori s citatom
Evil Eve

Pridružen/-aTor Dec 2005 9:30
Prispevkov199
KrajEva Grosek

aja, pa se neki me zanima.
a ste tecajci tut kej naprej plezal in kaksen klincek zabil?

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 07, 2008 6:48 am Odgovori s citatom
zaspanka

Pridružen/-aPet Okt 2007 8:40
Prispevkov170
KrajManca, Jesenice

Debelakovi nisva nič naprej lezli in nič zabijali, samo izbijali Wink Je bilo prehitro konec smeri Confused Ostajajo cilji za naprej, klini za zabit pa tudi. Tokrat noben ni poletel dol...

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 07, 2008 7:18 am Odgovori s citatom
bednik

Pridružen/-aPet Feb 2005 20:06
Prispevkov219
Krajrok_blagus

Najprej zahvala Manci za lepe opise naših pred poletnih potepanj. Potem zahvala vsem inštruktorjem, ki ste mi pomagali. Res je lepo biti vodja šole, kjer se inštruktorji sami javljajo za pomoč pri izvedbi izletov.
Se vidimo jeseni, ko nas čaka še nekaj lepih izletov. Do takrat pa ne pozabite na trening, trening in trening.
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom bednik Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Sre Jul 09, 2008 9:06 am Odgovori s citatom
pleskar

Pridružen/-aPon Mar 2007 16:46
Prispevkov61
KrajKristian, MB

Živjo, pristavljam še par fotk.

Kle se je Dejan pojavu na razu.

To je pa dobra dva tedna nazaj - kondicijska tura - Zeleniške špice.
(Mi ne dela internet, zato nisem nič že prej objavu.)

Vodja šole in njegov ponos na tečajce.

Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom pleskar Pošlji zasebno sporočilo
Učno obleganje Velike Mojstrovke
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo