Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Kupim, prodam, iščem » Zanima me??
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Zanima me??
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 26, 2005 3:49 pm Odgovori s citatom
R.P.M
Gost

Kupujem gorni?ke ?evlje in me zanima ce kdo priporo?a kak?ne ?evlje za v hribe(firma,model) in kaj se spla?a kupit...kupujem jih za pribl: 40 tiso?...

thanx...
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 26, 2005 6:54 pm Odgovori s citatom
GregorM

Pridružen/-aSre Feb 2005 14:47
Prispevkov444

Premalo podatkov si povedal. Malo razlo?i, v kak?ne hribe in ob katerem letnem ?asu bi hodil.
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom GregorM Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 27, 2005 11:05 am Odgovori s citatom
R.P.M
Gost

Recimo "TRIGLAV" na?i vrhovi predvsem,do zdaj sem hodil z takimi ?evlji da te kr obrne..Pa sem se odlocil kupiti koncno mal boljse za vse letne case namrec,ker hodim v vseh letnih casih!!
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 29, 2005 10:09 am Odgovori s citatom
CyberSam

Pridružen/-aPet Feb 2005 13:31
Prispevkov358
KrajSamo Krmelj

?evlja s katerimi bo? ?el veselo na Triglav pozimi in poleti ni. ?e, bo? kupil letni ?evelj te pozimi zebe, ?e bo? kupil zimskega bo neuporaben poleti. Tako da po mojem skromnem mnenju rabi? minimalno dva para ?evljev za celo sezono. ?e bo? kupoval samo en par pa se odlo?i kaj prevladuje pri tebi zima/poletje in na podlagi tega kupuj.

PS: Mal poglej kako se je potrebno registrirat ker ve?ina nas RPM ne pozna
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom CyberSam Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 01, 2005 8:56 am Odgovori s citatom
bednik

Pridružen/-aPet Feb 2005 20:06
Prispevkov219
Krajrok_blagus

priporo?am obisk k?nega nakupovalnega centra-oddelek otro?ki copati.
udobnost na kav?u pred tv zagotovljena, pa ?e lahki so tka, da jih ni problem nosit med plezanjem. pa ?e lepi so.
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom bednik Pošlji zasebno sporočilo
Zanima me??
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Kupim, prodam, iščem
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo