Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi » Alpinistični tabor v Vratih
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Alpinistični tabor v Vratih
PrispevekObjavljeno: Pon Avg 25, 2008 6:55 pm Odgovori s citatom
Evil Eve

Pridružen/-aTor Dec 2005 9:30
Prispevkov199
KrajEva Grosek

Ta vikend smo se punce in fant z našega odseka potepali na Gorenjskem, natančneje v prelepi okolici Aljaževega doma v Vratih.
Spali smo v Šlajmerjevem domu, za nas pa so skrbele "mojstranške veverce".

Plezali smo vse po vrsti v Severni Triglavski steni. V soboto opoldan nam je malce ponagajalo vreme, poslabšanje pa je trajalo vse do nedelje zjutraj. Stene so bile mokre, mi pa malce poklapani. Ampak, zdaj smo že bolj domači v Steni in poznamo lokalce, tko da nam nadaljnje spoznavanje s smermi ne uide.

Sama sem uživala v družbi Ane (ne R. in ne G.) in Hahota, ki pa je eden izmed teh, ki so letos določali ture za naše bodoče alpiniste. Aja, Davor in Arne nista mogla ostati neopažena, eni so vse vidl in tut pofotkal.

Slikce in ostalo pa Manca in Polona, ki sta imeli fotoaparate.

Mislim, da smo bili vsi navdušeni nad akcijo, katere del smo bili. Tudi za vegetarianca je bilo poskrbljeno:))

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 25, 2008 8:57 pm Odgovori s citatom
abalakov

Pridružen/-aSob Feb 2005 11:25
Prispevkov55
KrajKRANJ - ?ajn Miha

Ja kot je že napisala Eva smo užival v Vratih, kljub slabem vremenu kr nekaj splezal, ker smo bli med hribi je zvečer sedu seveda kakšen kozorog, skratka blo je fletn.
Pohvala gre vsem vodnikom iz AO Mojstrana (Mojstovške veverice) in vsem ostalim ki so sodeloval. Poskrbljen je blo za vse, tud za naju dva "vegija".
Mal nam je ponagajal vreme, ampak mi se nismo pustil, smo pač šli plezat na Vršič. V nedeljo nas je presenetil sneg dokaj nisko v Steni, tko da je ostal še kj za drugič.
Skratka blo je super, družba odlična, splezal smo pa tud kr neki.
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom abalakov Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
PrispevekObjavljeno: Tor Avg 26, 2008 7:36 am Odgovori s citatom
zaspanka

Pridružen/-aPet Okt 2007 8:40
Prispevkov170
KrajManca, Jesenice

Embarassed

http://picasaweb.google.si/mankazaspanka/TaborVVratih

Nazadnje urejal/a zaspanka Tor Avg 26, 2008 8:28 am; skupaj popravljeno 2 krat

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 26, 2008 7:38 am Odgovori s citatom
zaspanka

Pridružen/-aPet Okt 2007 8:40
Prispevkov170
KrajManca, Jesenice

Ker ne morem bit tiho, še od mene nekaj. Je treba dodat, da so se veverce potrudle organizirat tud dve super predavanji - enega je v petek zvečer imel Janez Dovžan, drugega pa v soboto Martina Čufar. Poučno in zanimivo, tako pa je bilo tudi druženje z organizatorji - GRSjevci, ki so nam povedali marsikaj koristnega, tudi v zvezi z reševanjem in našimi nalogami v takem primeru. Žurka s harmoniko in kitaro, kozorogi v steni in v domu, smeh povsod naokrog...

Pa še 'biznis' za evidenco Razz Jaz sem v petek uživala v Skalaški z Rokom (7 ur, 1000 m, V+,A0/IV+ - iz knjige), veliko raztežajev prehodila na kratkem štrikcu, na štantih in vmes pa se zabavala še s Klavdijo in Klemenom. Ladjo smo si vzeli pa po žensko Cool (fejst lep raztežaj). V nedeljo smo jo 'due to the bad weather' mahnili na Vršič, kjer sva z Žako na drug konec štrika navezali Grega in mu pustili Wink , da naju je popeljal skozi Pol stoletja (Nad Šitom glava, JV stena, smer se prepleta s smerjo Stoletje, ene 180 m, pa ene V-). Približno 15 minut po sestopu pod steno je začelo kapljati...

Oblaki so jokali do jutra, zato je bila edina plezarija v nedeljo tista po stopnicah v Šlajmerjevem domu in do miz v Aljaževem domu...

Jah, tradicionalen naj bo ta tabor! Mojstrančani obvladajo ... Wink

Slikce bodo tam kot ponavadi...

Aja, od matičarjev smo taborovali in se imeli fajn: Polonka, Žaka, Eva, Katja, Boris, Miha in jaz.

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 26, 2008 2:32 pm Odgovori s citatom
polonka

Pridružen/-aČet Mar 2005 13:19
Prispevkov90
Krajpolona ziherl

eto slikce, kej več se mi pa dons ne da pisat
http://www.flickr.com/photos/22528309@N03/sets/72157606960280866/detail/

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 28, 2008 11:19 am Odgovori s citatom
ursula

Pridružen/-aSre Dec 2005 22:03
Prispevkov1
KrajUr?ka ?evnik

Lepe fotke Polonka...kr naredijo lušte Smile
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom ursula Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Alpinistični tabor v Vratih
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo