Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Diskusije » Registracija
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Registracija
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2005 6:03 pm Odgovori s citatom
en Matej

Pridružen/-aČet Feb 2005 22:48
Prispevkov220
KrajLJ

Nenadoma se je pojavilo pet novih ?lanov.
Lepo, da ste se odlo?ili registrirati. Very Happy Preberite si vsaj prvo vrstico dolgo?asnega teksta, s katerim ste se strinjali pred registracijo. Va?a identiteta naj bi bila znana vsaj ?lanom ferajna.

Verjamem, da spadate med tistih 99,9% slovencev, ki so naredili vsaj nekaj razredov osnovne ?ole. Od preostalih 0,1% je itak ve?ina ?e registrirana na na?em forumu.

Vabljeni k sodelovanju. Pa brez zamere.

Lp. Matej

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 01, 2005 7:13 am Odgovori s citatom
WildRose

Pridružen/-aPet Feb 2005 14:22
Prispevkov389
KrajSaša Bobič

Tako je, Matej. Jaz te 100% podpiram. Tud jst sem ?e hotla neki napisat na to temo, pa sem si rekla naj bo enkrat za spremembo kdo drug "ta siten" Evil or Very Mad
Mogo?e bi pa administrator lahko registracijo tako sfriziral, da se ne bi bilo mo?no registrirat brez vseh podatkov.
Pa ?e en predlog: v diskusijah naj sodelujejo samo prijavljeni osebki!
Haug! aja, pa dobro jutro vsem Very Happy

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 01, 2005 7:27 am Odgovori s citatom
labro

Pridružen/-aSre Feb 2005 11:14
Prispevkov386

O, pozdravljen mladi ?lan ferajna, enMatej - svet poverjenikov te je ravnokar s konsenzom potrdil za poverjenika za moralno-eti?na vpra?anja delovanja na svetovnem spletu in nadagenta za protiobve??evalno elektronsko delovanje! Cool
Dobrodo?el v dru?bi mati?arskih poverjenikov - ?e?ke / poverjenika za alkoholizacijo, Magija / protikorupcijskega poverjenika in Slejca / poverjenika za alpinisti?no te?enje! Very Happy

Kar se pa ti?e novih ?lanov - jim ne gre zamert, so pa? iz frikovskih vod in se na alpinizem ?ele privajajo Rolling Eyes
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom labro Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 01, 2005 9:41 am Odgovori s citatom
CyberSam

Pridružen/-aPet Feb 2005 13:31
Prispevkov358
KrajSamo Krmelj

No se je mal ?e pomagal vsaj pr polonki. Lepo pa da ?e kdo drug tud mal te?i in da bo prevzel to grbo od mene.
Divjakinja tvoj predlog o imenih je dober, a ?el ?e prediskutiran in te?ko izvedljiv.
Kar pa se ti?e prijavljanja je tako da se itak lah prjav? z la?nimi podatki pa je. Zato se mi to zaenkrat ne zdi smiselno. ?e bo pa kdo zelo srou ga mo pa skenslal pa je.
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom CyberSam Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 01, 2005 9:51 am Odgovori s citatom
WildRose

Pridružen/-aPet Feb 2005 14:22
Prispevkov389
KrajSaša Bobič

Sej ne da bi dvomla v na?e cajber ase, ampak zakaj se pa da v galeriji slik omejit kdo lahko gleda kaj in kdo ne?

Kar se pa registracije ti?e, mal sm sicer ?e pozabla kako poteka ampak ob prijavljanju na kak?en drug forum so rubrike, ki jih nujno mora? izpolnt in ena izmed njih je ponavad tud e.mail naslov na kerga dobi? potrditev, da si se registreru. ?e si si vse skup zmislu - nema registracije. A ni tko? Confused Confused

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 01, 2005 10:09 am Odgovori s citatom
CyberSam

Prispevkov358
KrajSamo Krmelj

Valda se da omejit da mor? bit prjavljen da lah pi?? ampak sej pravm se mi pr diskusijah to ne zdi smisln zaenkrat. Sej ?e k?n Gost kj napi?e je u?as tud ok in kot pravm ?e bo pa zlo te?u se ga pa kensla. Dokler pa so to majhne preverznosti pa naj bojo. Seveda se pa lah odlo?mo tud za tvojo varjanto obvezne prijave.
Pri Registraciji je pa tko da je sam mail obvezn, ampak mailov mam lah tud js 100 na razli?nih naslovih in po se seveda lah registrira? z enim od svojih stotih mailov ki nimajo nikakr?ne povezave z mano.
Js mislm da je bolj va?n da se identiteta pri registraciji napi?e da se ve kdo stoji za enim nickom.
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom CyberSam Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 01, 2005 1:13 pm Odgovori s citatom
polonka

Pridružen/-aČet Mar 2005 13:19
Prispevkov90
Krajpolona ziherl

Embarassed ja, res sem povr?no prebrala tiste registracijske obveznosti, ampak kot je Cybersam ugotovu, mi je kritika zalegla.
Sicer pa je bistvo da u?ivamo, kjerkol ?e smo oz. tud ?e smo sam friki pa ne (?e) alpinisti - a ne Slejko Very Happy

pa pozdrav od novope?ene forumovke
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom polonka Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 01, 2005 1:20 pm Odgovori s citatom
labro

Pridružen/-aSre Feb 2005 11:14
Prispevkov386

Misl? ... Slejc? Confused
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom labro Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 01, 2005 2:14 pm Odgovori s citatom
CyberSam

Prispevkov358
KrajSamo Krmelj

Bravo polonka, ?estitam za prvo objavo.
Ti kva pa ja tale NAMEJ. A mate frikoti svoj forum al kva? To mi pa zdej n? ni jasn.
Glede na to da noben ne prebere tisga ob registraciji predlagam, da se da not vrstico kjer bi pisal, da ob registraciji prostovolno odstopi? vse svoje imetje AOju pa bi blo. Kva bi bli bogati.
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 01, 2005 2:36 pm Odgovori s citatom
jelena

Pridružen/-aPet Feb 2005 12:06
Prispevkov195
KrajJelena Kljaji?, Ljubljana

Prebrala sem nekej prispevkov iz tadruzga foruma, upam da moj ?ivopisni besednjak ni vplival na so?nost opisovanja visenja v ?tantih Cool
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom jelena Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 01, 2005 2:59 pm Odgovori s citatom
polonka

Pridružen/-aČet Mar 2005 13:19
Prispevkov90
Krajpolona ziherl

ja, Slejc sem mislila, se u?im...
kaj je s forumom Nemej (ebat)- to ti pa raj ob pivu enkrat razlo?im, ni n? tazga, ne se bat, jest sem se ?e zaprisegla AO-ju
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom polonka Pošlji zasebno sporočilo
Registracija
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Diskusije
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo