Oglas za frikanje 2-3.4...

Če iščeš soplezalca, popotnika, idr...
Gost

aa
Zadnjič spremenil Gost, dne 21 Nov 2005, 09:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Gost

hmm, pejd no na diskusije, registracija. mo?e?
Fant s kladivom
Prispevkov: 86
Pridružen: 04 Feb 2005, 17:55
Ime in priimek: Ljubljna, Gasper Podobnik

Jaz bi plezu s tabo. V soboto, ker v neelo gremo hodt. Mor? zravn! Mam ?trik pa kampljete!

A zmejnn?

Jutr ob 8h na Grudi.

P.S. Gost, zdej ti pa loh zaupam, da je fejst, prjazna, pa se zmerom dobre volje. Sam zdej si zamudu k si bil zbir?n!
Gost

Juhej, zmenjen!!! Ob 8h.
Sam ?e to: kam se gre pa...kje je Gruda? :oops: Sem s Krana pa ne vem!
sirota jerica

Ja GA?PER?EK... spet si pome?u..hehehe...pomojem si ti mislu mene (siroto jerico)...uno s katero si se ?e v?er menu za plezarijo :wink:

navihani, navihani - kranj ni pri dom?alah hehehe - ga pa pihne?

Upam da jana iz Kranja ne bo zamerla, da ji tkole speljujem so plezalca....sam men je Ga?pi ?e oblubu...kar pa Ga?er oblubi to dr?i...

hehehe...komi?na situacija...ni kaj.

Jana - prid na Grudo - bo ful folka - soplezalca/ko ti ?e najdemo...brez problema...Ga?pi bo pa vseen mogu z mano plezat - da mi kaj napele

LP
jana - sirota jerica
sirota jerica

PS : Ga?per ! - je pa vseen ful lepo da misli?, da sem fejst pa prijazna...hehehe


LP [smilie=kiss of love.gif]

jana
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

?e vidm da bo jutr ob 8 gu?va na grudi. Da se nau kdo probu u?unjat v tanovo ?olo.

PS Pa ne jt v Kote?nik- Pisani Svet sej poznate. Bo gu?va
Fant s kladivom
Prispevkov: 86
Pridružen: 04 Feb 2005, 17:55
Ime in priimek: Ljubljna, Gasper Podobnik

Ups, tole sem pa dobr zakuhou. :oops: Opravi?ujem se obema Janama. Sej sem hotu bit ?e prej u?aljen, da se najprej z mano meni? pol pa okrog ponuja?. :?

Jana, opis kje je Gruda ma? pa pod drugo rubriko, je ?aka napisala.

Sm mal zmedn k me je Ta strupena Ivana dons tko po Kalu gonila. Zdaj pa sam nahitr v slu?bi mal gledam forum, k mamo gne?o.

Se vidmo jutr!
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

Al pa ?e bi prznu, da si hotu obe. 8)
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
Gost

...se mi je zdel mal ?uden, da mi en daje komplimente... :D
Hvala vseen, Ga?per. Zelo lepo od tebe. Upam, da se kmal spoznava.
OK: jest bom jutr na Grudi ob 8h brez soplezalca in ?trika. Pa prepu??ena na milost in nemilost komplimentom... :lol:
Kar bo pa bo.
Jana, pa NE sirota jerica
sirota jerica

ne gregapega...glede na to da mava z jano ve? skupnega kot samo ime (obe mati?arke, obeh ni blo v?er v bejliju, obe greva jur plezat...) ni ?udno da pride do nesporazuma - ?e posebi ?e je Ga?per-zme?navca v igri.

sej upam da bova obe Jani na grudi, pa da se bomo skup nasmeja teemu nesporazumu.

LP
zdej pa damu, pa na en per?ek, pa enga bom pr?gala - po tem tednu si ga pa zaslu?im v pm.

heheheh
jana
Gost

zdej pa damu, pa na en per?ek, pa enga bom pr?gala - po tem tednu si ga pa zaslu?im v pm.
zgleda da mava res precej skupnga... :D
mogoc bo pa s tele zme?njave ratala jana&jana naveza...
ajd, se spoznamo
Odgovori