Stran 1 od 1

Frikanje v torek, 5. 4. popoldne

Objavljeno: 04 Apr 2005, 08:42
Napisal/-a labro
I??em soplezalca/ko za Kote?nik, Napoleoniko al pa kaj podobnega. Odhod iz Lj. okrog 14-ih.

Objavljeno: 04 Apr 2005, 10:07
Napisal/-a jazmat
Mam cajt, a lohka?

Matja?

Objavljeno: 04 Apr 2005, 10:26
Napisal/-a labro
Lohka, z veselm. Se slisva zvecer, pa se zmenva?

Objavljeno: 04 Apr 2005, 11:59
Napisal/-a jazmat
ok