Stran 1 od 1

Frikanje dopoldne

Objavljeno: 04 Apr 2005, 18:17
Napisal/-a en Matej
Hoj!

I??em kompanijo za frikat 6,7,8,9 ali 10 aprila (od srede do nedelje). Ob 15h moram bit nazaj v LJ.

LP. Matej

Objavljeno: 04 Apr 2005, 19:03
Napisal/-a Poison Ivy
?ivjo, lahko se kaj zmenva med tednom. se sli?va/bereva jutri?

Objavljeno: 04 Apr 2005, 19:08
Napisal/-a Poison Ivy
hej matej, a si za sredo? ?e bo mo?no, bi jaz potem ostala do popoldneva dol in frikala naprej z jeleno. upam da je to izvedljivo za oba :D