Frikanje dopoldne
Objavljeno: 04 Apr 2005, 18:17
Hoj!
I??em kompanijo za frikat 6,7,8,9 ali 10 aprila (od srede do nedelje). Ob 15h moram bit nazaj v LJ.
LP. Matej
I??em kompanijo za frikat 6,7,8,9 ali 10 aprila (od srede do nedelje). Ob 15h moram bit nazaj v LJ.
LP. Matej