Stoletje v steni Nad Šitom glave
Objavljeno: 03 Avg 2009, 21:59
Predprejšnji vikend sva s Primožem Kunaverjem splezala Stoletje. Lepa smer od Reljatov.

Še več pa na:
http://picasaweb.google.si/ibokavsek/St ... directlink
Še več pa na:
http://picasaweb.google.si/ibokavsek/St ... directlink