Stran 1 od 1

Stoletje v steni Nad Šitom glave

Objavljeno: 03 Avg 2009, 21:59
Napisal/-a Izi
Predprejšnji vikend sva s Primožem Kunaverjem splezala Stoletje. Lepa smer od Reljatov.

Slika

Še več pa na:

http://picasaweb.google.si/ibokavsek/St ... directlink