Stran 1 od 1

Mala Raduha

Objavljeno: 03 Sep 2009, 10:40
Napisal/-a merman
Včeraj sva se z Ortičem že v dopoldanskih urah podala pod Malo Raduho - udoben dostop in kratka, za vremenske neprilike ugodna stena (stenca)). Po predlogu lokalcev sva najprej preplezala smer ZZ nato pa še Zagorčevo smer. Slednja je pravi biser in jo priporočam vsem, le ob izstopu je treba biti pazljiv, ker zgleda tako kot bi se velikan bol slabo tetris igral :lol: in grozi izpad zgornjih par metrov stene. Sestop ponuja možnosti gobarjenja, pivo pa se dobi tudi na kmetiji pri Bukovniku (po spodobni ceni).