Grossvenediger četrtič
Objavljeno: 23 Nov 2009, 21:24
Renčanje psov v omari in prelepa napoved pri naših severnih sosedih, sta nas prisilili v zgodnje jutranje vstajanje in 2 popolna dneva užitkov.
Uživali smo:
*Teja aka Neja
*Tjaša aka Jasna
*Boris aka Cviček
*dobro znani Akademski špijon Borči aka Boto
*in moja malenkost Picko aka Ticko
še malo draženje vseh vas


kaka slika več pa na http://picasaweb.google.com/matija.boka ... diger4tic#
Uživali smo:
*Teja aka Neja
*Tjaša aka Jasna
*Boris aka Cviček
*dobro znani Akademski špijon Borči aka Boto
*in moja malenkost Picko aka Ticko
še malo draženje vseh vas
kaka slika več pa na http://picasaweb.google.com/matija.boka ... diger4tic#