Stol

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Izi
Prispevkov: 427
Pridružen: 25 Mar 2005, 10:20
Ime in priimek: Brezovica

Ker v soboto ni bilo časa :| za turo na vrh, sem opravil popravni izpit v nedeljo [smilie=happy.gif]

V srednjem strmejšem delu vzpona je bilo veliko napihanega snega (gazil sem čez koleno), zato sem v tem delu smučanje opustil. Zgornji del pa je bil mestoma spihan do tal.

Slika

Slika

Nekaj zavojev proti koncu spusta.

V nedeljo se je še dalo prismučati do avta [smilie=kiss of love.gif]
Izi
Odgovori