Stran 1 od 1

ARCO

Objavljeno: 18 Apr 2005, 12:37
Napisal/-a Ventil
Ta teden mene nau tuki, se vidimo v soboto v Arcu

Objavljeno: 18 Apr 2005, 13:06
Napisal/-a CVIČEK
uredu, dogovorjeno

Objavljeno: 18 Apr 2005, 16:39
Napisal/-a Pero
A sm jest edin tak k ma samo od 30 do 2. cajt za it dol al je se kak nesrecnik?

Objavljeno: 18 Apr 2005, 18:51
Napisal/-a ortic
jest,ka ga sploh nimam! :cry:

a ne

Objavljeno: 19 Apr 2005, 09:06
Napisal/-a Gost
Ce kdo slucajno NE GRE v Arco od sobote do srede (23-27.4), pa ima cas in voljo za plezat kaj lazjega v hribih alpa frikat: jest voljo imam, nimam pa strika in soplezalke/ca.
Lp Jana

Objavljeno: 19 Apr 2005, 15:46
Napisal/-a Kresalov Ata
Imam ?as, voljo, ?trik in soplezalca

Objavljeno: 19 Apr 2005, 16:53
Napisal/-a Najvisja Instanca
Tudi jaz imam vse zgoraj na?teto, ?al pa nimam ve? prostora v avtu.

lepo

Objavljeno: 19 Apr 2005, 17:19
Napisal/-a Gost
lepo za vaju oba.

Objavljeno: 19 Apr 2005, 17:21
Napisal/-a Gost
evo se enkrat:
lepo za vaju oba
jana